Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lockerz.com

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam zaproszenia na lockerz.com strona gdzie za free można zdobyć gry, sprzęty elektroniczne itp.

Link do strony to www.lockerz.com, niestety żeby się zarejestrować trzeba posiadać zaproszenie, wiec jeśli ktoś chce to niech poda e-mail to mu wyśle

Na stronie zbiera się PKT które potem wymienia się na nagrody:

Przykładowe nagrody to:

Pokrowce na ipody (35ptz)

Pen Drivy 1gb (40ptz)

Gry na Xboxa/PC/psp/ (100 ptz)

Ipod Nano (300ptz)

Telewizor 42’’ LCD (3000ptz)

I wiele, wiele innych…

Punkty dostaje się za

-logowanie w serwisie: 2 PTZ za dzień

-za odpowiadanie na pytanie dnia: 10 PTZ za odpowiedz

-granie w gry: do 60 PTZ za grę (ale ciezko jest)

Ja odrazu po pierwszym logowaniu zdobyłem 40 PTZ czyli miałem już na pendriva

Wiec jak ktoś chce to podaje e-mail a ja mu wyśle zaproszenie. Prosze sie nie obawiac, to zaden spam, wiecej informacji na google :)

Tutaj przykladowy filmik z youtube, gdzie mozna rzucic okiem jak to wyglada http://www.youtube.com/watch?v=5Tqcqqbr4WM

Pozdrawiam

Opublikowano

A zamiast nagród rzeczowych możecie zapłacic za mnie rachunki ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zawsze mozesz sprzedac Pendrive'a :P

Opublikowano

JohnZi to ja poprosze zaproszenie :)

Opublikowano
  • Autor

kamilo90 to podaj prosze maila, tutaj albo PM jak wolisz:)[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 15:58_________________________________________________Ok, poszlo pare zaproszen... uprzedzam, ze niektorym dochodza one duzo pozniej. Jest to spowodowane przepelnionymi serwerami, cierplwosci na pewno dojdzie:)

Opublikowano

Chyba zapomniales dodac ze najwiecej pkt dostaje sie za zaproszenie kogos......

Opublikowano
  • Autor

Otoz, za zaproszenie dostaje sie az 2 pkt:)

Opublikowano

I bardzo dobrze, chłopak przynajmniej dostanie coś za danie innym opcji zrobienia tego samego.

Swoją drogą, po całym procesie rejestracji, podaniu wszystkich danych i antyspamie, klikam na Sing Up i nic się nie dzieje.

Niezależnie od używanej przeglądarki (FF, IE).

Opublikowano
  • Autor

hmm moze brakuje Ci nowego flash playera, hmm nie wiem jak Ci inaczej pomoc.[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 19:17_________________________________________________Hmm niestesty teraz moj brat tez nie mogl sie zalogowac. Wydaje mi sie, ze teraz jest za duzy ruch i serwery nie wyrabiaja (strona jest caly czas w przebudowie)

Trzeba bedzie poczekac.

Opublikowano

Nic z tego, ja niestety muszę się obejść smakiem.

Opublikowano
  • Autor

Poczekajcie do jutra, powinno cos sie ruszyc. Aha dodam, ze za 20 zaproszonych osob sa darmowe koszulki i strefa VIP(cokolwiek to znaczy)

Opublikowano

Ale pieprzenie o szopenie :polew: Herr Gott

Opublikowano
  • Autor

Widze, ze niektorzy nie otworzyli zaproszen... calkiem mozliwe, ze taka wiadomosc wyladowalo w spamie, wiec prosze tam szukac:)

Opublikowano

Rejestracja nadal nie działa :wink4:

Opublikowano

Ja wogóle nie mam pojęcie jak się odpowiada na te pytania i gra, nie moge tego znaleźć.

Opublikowano
  • Autor

hmm trzeba probowac z ta rejestracja, dzisiaj moi znajomi nie mieli problemu. Mozliwe, ze w innej przegladarce bedzie mozna sie zarejestrowac.

Co do pytan i gier.... odpowiada sie raz dziennie, tylko i wylacznie z aktualnego dnia. Gry sa dostepne raz na jakis czas i o tym decyduja admini serwisu. Dzisiaj niestety juz nie moge zaprosic nikogo, najwyzej po polnocy:)

Opublikowano

Jakby ktoś chciał zaproszenie to proszę pisać ;)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

to i ja poprosze o zaproszenie :gwizdanie:

Opublikowano

Ja rowniez poprosze o zaproszenie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.