Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lockerz.com


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

Address Update: Please be sure that your address is entered in your account settings in this format:

House number & Street name on Address Line 1

Apartment number (if you have one) on Address Line 2.

Here's an example:

107 Main Street

Apartment 221.

And please remember to use standard English letters: "ë" should be "e", and "à" should be "a."

Nigdzie nie napisali, ze to dotyczy tylko USA i Kanady. Skoro napisali tez, zeby nie uzywac niestadardowych znaków to mysle, ze wiadomosc dotyczy wszsytkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj uważnie... jest tam jeszcze napisane coś o t-shirt'cie. A więc po zebraniu 20 przyjaciół dostajesz więcej punktów, a także w nagrodę koszulkę. Aby ta koszulka mogła do Ciebie dotrzeć, musisz prawidłowo uzupełnić profil. W tym temacie jest napisane gdzie co wpisać. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Address Update: Please be sure that your address is entered in your account settings in this format:

House number & Street name on Address Line 1

Apartment number (if you have one) on Address Line 2.

Here's an example:

107 Main Street

Apartment 221.

And please remember to use standard English letters: "ë" should be "e", and "à" should be "a."

Nigdzie nie napisali, ze to dotyczy tylko USA i Kanady. Skoro napisali tez, zeby nie uzywac niestadardowych znaków to mysle, ze wiadomosc dotyczy wszsytkich:)

Jakiś czas temu na FB napisali że przepraszają za zamieszanie związane z tym adresem. Ta wiadomość dotyczy tylko użytkowników z USA ! My mamy pozostawić tak jak było na samym początku czyli w Address 1 np. Warszawska 42/14...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni pytali kto wygra ...

Wczoraj był reedem a ja przegapiłem... ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odpowiedzieliście na dzisiejsze pytanie? Kto w końcu wygrał to Gramma. Bo wiem, że Eminem miał chyba ze 3 ale za inne albumy.

Tam było pytanie o to kto według Ciebie powinien wygrać... [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 17:32_________________________________________________

Oni pytali kto wygra ...

Wczoraj był reedem a ja przegapiłem... ;( ;(

O której?! :angry: Pół dnia i całą noc wczoraj siedziałem. :confused4:

Kij, że mam dopiero 40 ptz... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zawsze będziesz dostawał punkty bo tu chodzi o Twoją opinie na przeróżne tematy. Każdy ma inne upodobania, także nie mogło by być tak że jeżeli było by (przykładowo) pytanie na temat: Co lubisz z fast foodów? To, gdybyś odpowiedział hamburger to mógłbyś dostać punkty, a jak frytki to już nie. Ogólnie chyba wiadomo o co chodzi.

A co do restock :(... też niestety przeoczyłem...

Komuś się udało wcisnąć na stronę ok. 22 i coś zamówić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzisiejsze pytanie to chodzi o zmianę opony? Bo flat to też jest płaski

:decayed::naughty:

Chyba warto by było podszkolić się troszeczkę w angielskim... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restock był wczoraj o 22.00 :wink4:

takie posty to :wallbash: jak byś napisał restock będzie jutro o 22 :decayed: to by się komuś przydała ta informacja :naughty:

w pytaniu chodziło o to czy jak złapiesz kapcia potrafisz wymienić koło (nie każdy musi znać angielski nie jest on językiem urzędowym w PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma przyjść jakiś e-mail do 3 lutego. Dostał już ktoś?

Congratulations to the hundreds of thousands of members around the world who will receive free gifts from Lockerz. You will receive a confirmation email by February 3rd.

Gratulacje dla setek tysięcy użytkowników na całym świecie, którzy otrzymają bezpłatne prezenty od Lockerz. Otrzymasz email z potwierdzeniem do 3 lutego.

Tak więc mail przyjdzie dla tych co zdobyli nagrody :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...