Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lockerz.com


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

O co w ogóle tu chodzi :decayed:

Wygrywacie coś, czy tak piszecie różne rzeczy i czekacie na wylosowanie spośród hundreds of thousands :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na koszulkę z-listera :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już coś zamówisz to podczas restocku jak masz gwarantowaną nagrodę to wtedy odejmują PTZ czy można stracić punkty a nic nie dostać?

masz gwarancje nagrody... na razie jest tak, że wysyłają nagrody a po potwierdzeniu odejmują punkty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podczas restocku można sobie wybrać 2 PSP (jeśli ma się wystarczającą ilość pkt.) czy każdą rzecz trzeba pojedynczo. Można dwie inne rzeczy np. pendrive i PSP?

nie jedna rzecz podczas restocku.. poza tym upoluj PSP :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to wyglada tak w ogole?

ja się w to bawię, bo nie wymaga dużo poświecenia... nie jaram się zbytnio :gwizdanie: koszulka w drodze... jak nie konsola to wezmę kupon pay-pal -ostatnio przez ponad 30 minut na reedemie były dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz troche temat rozwinac, bo nie mialem okazji trafic na reedem.

to to samo co restock?

sorry, za glupie pytanie, ale nie znam tych terminow i jakos specjalnie nie wglebialem sie w zasady tego portalu... :przebiegly: jak na razie to codziennie klikam punkty z pytan i tego malego okienka w lewym dolnym rogu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz troche temat rozwinac, bo nie mialem okazji trafic na reedem.

to to samo co restock?

sorry, za glupie pytanie, ale nie znam tych terminow i jakos specjalnie nie wglebialem sie w zasady tego portalu... :przebiegly: jak na razie to codziennie klikam punkty z pytan i tego malego okienka w lewym dolnym rogu :decayed:

tak to, to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy, gdy wygramy lapka to będziemy za niego jakoś dodatkowo płacić? Czy oni wysyłają nam paczkę jako prezent i nie musimy ponosić żadnych kosztów?

Jak to jest z opłatami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli laptopa się nie opłaca brać? Tylko i wyłącznie e-girft cardy i Paypal cash?

nie wiem... na pewno się opłaca... bo za np xboxa zapłacisz 140 zł ... a za taka kasę raczej nie kupisz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zakup takiej "przejściówki" za 25 zł - wiem moja laska ma laptopa ze stanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3

Jeśli chodzi o prąd należy kupić tylko przejściówkę 110/230 V

Xbox 360

Tutaj natomiast trzeba przeznaczyć nieco więcej pieniędzy na przetwornicę (ok 150zł).

Można też zainwestować w nowy (europejski) zasilacz.

Nintendo Wii

Również w tym wypadku potrzebna będzie tylko przejściówka 110/230 V, ostatecznie nowy zasilacz.

PSP

Tutaj również trzeba będzie dokupić przejściówkę 110/230 V, w ostateczności kupić nowa ładowarka (europejski).

Nintendo DS

I tutaj wymagana będzie także przejściówka 110/230 V, lub nowa ładowarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...