Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lockerz.com

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O co w ogóle tu chodzi :decayed:

Wygrywacie coś, czy tak piszecie różne rzeczy i czekacie na wylosowanie spośród hundreds of thousands :kox:

Opublikowano
  • Autor

wygrywamy:) to co wygralem to sprzedalem i bylem 300 zl do przodu:) za samo klikanie codziennie i troszke nerwow podczas restocka

Opublikowano

ja czekam na koszulkę z-listera :gwizdanie:

Opublikowano

A jak już coś zamówisz to podczas restocku jak masz gwarantowaną nagrodę to wtedy odejmują PTZ czy można stracić punkty a nic nie dostać?

Opublikowano

A jak już coś zamówisz to podczas restocku jak masz gwarantowaną nagrodę to wtedy odejmują PTZ czy można stracić punkty a nic nie dostać?

masz gwarancje nagrody... na razie jest tak, że wysyłają nagrody a po potwierdzeniu odejmują punkty...

Opublikowano

A podczas restocku można sobie wybrać 2 PSP (jeśli ma się wystarczającą ilość pkt.) czy każdą rzecz trzeba pojedynczo. Można dwie inne rzeczy np. pendrive i PSP?

Opublikowano

A podczas restocku można sobie wybrać 2 PSP (jeśli ma się wystarczającą ilość pkt.) czy każdą rzecz trzeba pojedynczo. Można dwie inne rzeczy np. pendrive i PSP?

nie jedna rzecz podczas restocku.. poza tym upoluj PSP :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a jak to wyglada tak w ogole?

Opublikowano

a jak to wyglada tak w ogole?

ja się w to bawię, bo nie wymaga dużo poświecenia... nie jaram się zbytnio :gwizdanie: koszulka w drodze... jak nie konsola to wezmę kupon pay-pal -ostatnio przez ponad 30 minut na reedemie były dostępne

Opublikowano

a mozesz troche temat rozwinac, bo nie mialem okazji trafic na reedem.

to to samo co restock?

sorry, za glupie pytanie, ale nie znam tych terminow i jakos specjalnie nie wglebialem sie w zasady tego portalu... :przebiegly: jak na razie to codziennie klikam punkty z pytan i tego malego okienka w lewym dolnym rogu :decayed:

Opublikowano

a mozesz troche temat rozwinac, bo nie mialem okazji trafic na reedem.

to to samo co restock?

sorry, za glupie pytanie, ale nie znam tych terminow i jakos specjalnie nie wglebialem sie w zasady tego portalu... :przebiegly: jak na razie to codziennie klikam punkty z pytan i tego malego okienka w lewym dolnym rogu :decayed:

tak to, to samo

Opublikowano

i tego malego okienka w lewym dolnym rogu

Co to za okienko? Tam też są pytana?

Opublikowano

jeśli ktoś chce zaproszenie to proszę piać na priv

Opublikowano

Mam pytanie.

Czy, gdy wygramy lapka to będziemy za niego jakoś dodatkowo płacić? Czy oni wysyłają nam paczkę jako prezent i nie musimy ponosić żadnych kosztów?

Jak to jest z opłatami?

Opublikowano

zapłacisz cło i vat... w Polsce :disgust:

Opublikowano

Czyli laptopa się nie opłaca brać? Tylko i wyłącznie e-girft cardy i Paypal cash?

Opublikowano

Czyli laptopa się nie opłaca brać? Tylko i wyłącznie e-girft cardy i Paypal cash?

nie wiem... na pewno się opłaca... bo za np xboxa zapłacisz 140 zł ... a za taka kasę raczej nie kupisz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

pamietajcie, ze tam konsole itp sa przystosowane do innego napiecia, wiec konieczne mozeby byc przerobienie pozniej takiej konsoli, chyba wymiana transformatora:)

Opublikowano

Albo zakup takiej "przejściówki" za 25 zł - wiem moja laska ma laptopa ze stanów

Opublikowano

PS3

Jeśli chodzi o prąd należy kupić tylko przejściówkę 110/230 V

Xbox 360

Tutaj natomiast trzeba przeznaczyć nieco więcej pieniędzy na przetwornicę (ok 150zł).

Można też zainwestować w nowy (europejski) zasilacz.

Nintendo Wii

Również w tym wypadku potrzebna będzie tylko przejściówka 110/230 V, ostatecznie nowy zasilacz.

PSP

Tutaj również trzeba będzie dokupić przejściówkę 110/230 V, w ostateczności kupić nowa ładowarka (europejski).

Nintendo DS

I tutaj wymagana będzie także przejściówka 110/230 V, lub nowa ładowarka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.