Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lockerz.com


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

czy wasze przychodza zaproszenia na inne maile niz gmail?? czekam juz 2 dni od momentu wyslania

wyslalem zaproszenia i nikt z moich znajomych (oprocz tych z gmaila) nie dostal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wasze przychodza zaproszenia na inne maile niz gmail?? czekam juz 2 dni od momentu wyslania

wyslalem zaproszenia i nikt z moich znajomych (oprocz tych z gmaila) nie dostal...

bo one lądują w folderze SPAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wasze przychodza zaproszenia na inne maile niz gmail?? czekam juz 2 dni od momentu wyslania

wyslalem zaproszenia i nikt z moich znajomych (oprocz tych z gmaila) nie dostal...

bo one lądują w folderze SPAM

no wlasnie gadalem z ludzmi i nie maja

caly czas klikam resend ale nic to nie zmienia, nawet wyslalem na maila mojej grupy ze studiow (gmail) i po 10s juz bylo zaproszenie a te polskie poczty wogole nie rejestruja ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wasze przychodza zaproszenia na inne maile niz gmail?? czekam juz 2 dni od momentu wyslania

wyslalem zaproszenia i nikt z moich znajomych (oprocz tych z gmaila) nie dostal...

bo one lądują w folderze SPAM

no wlasnie gadalem z ludzmi i nie maja

caly czas klikam resend ale nic to nie zmienia, nawet wyslalem na maila mojej grupy ze studiow (gmail) i po 10s juz bylo zaproszenie a te polskie poczty wogole nie rejestruja ;(

ja wysyłałem i na wp i na onet i na o2... i mam zaproszonych ponad 40 ludzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 21:04_________________________________________________na Interię też pamiętam szły jakieś zaproszenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o2 dochodzi, wp czekam od 5 osob i zadna nie dostala[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 21:14_________________________________________________no dobra, doczytalem sie na jakichs forach ze na wp.pl nie dochodza :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodza ale sa w spamie :tongue4: czyli tak jak by ich nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w spamie sie nie pokazuja, nawet przestawilem zeby wiadomosci z tej stony nie ladowaly w spamie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lockerz ogłosił dziś na Hallway’u, że wysłuchał naszych próśb i głosów i tym razem daty najbliższego Restocku będą jawne(lub bardziej konkretne), a on sam odbędzie się w 4 falach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Based on your feedback, we're testing out a new redemption process this month. We are offering an additional three waves (“Member Appreciation Redemption”) as well as the general redemption for a total of four waves in order to give our members more chances and new ways to redeem.

On Feb. 18, members can sign up for the Member Appreciation Redemption.

Here's how it works:

The Member Appreciation Redemption will take place on Feb. 25 in three waves:

For 350 PTZ, you get up to three chances to redeem.

For 250 PTZ, you get up to two chances to redeem.

For 100 PTZ, you get one chance to redeem.

As soon as you sign up, your confirmation page will give you the redemption time(s).

By signing up, you'll gain access into an exclusive PTZ Place on Feb.25.

Taking part in our Member Appreciation Redemption does not guarantee a prize, but it does increase your chances.

If you don't want to participate, don't worry! We'll be having a general redemption soon after the Member Appreciation Redemption.

You may only redeem one prize in total in February.

We'll be posting the rules and FAQ soon so stay tuned.[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 20:53_________________________________________________Co to oznacza??[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 20:53_________________________________________________trzeba bedzie tyle PTZ poswiecic zeby moc wymieniac PTZ na nagrody??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuć okiem na FAQ - tam wszystko pisze :hi:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 10:12_________________________________________________Panowie gotowi na dziś ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj są restocki dla tych co wykupili sobie dostęp , a ogólnodostepny jest jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuć okiem na FAQ - tam wszystko pisze :hi:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 10:12_________________________________________________Panowie gotowi na dziś ? :decayed:

ni mam nic PTZ :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ciężko jest się załapać na te nagrody :confused4:

mam już 600 ptz poluje na ipoda nano :)

za pierwszej komunii chciałem takie cudo :> ale szkoda kasy bo z 500 zł trzeba wywalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuć okiem na FAQ - tam wszystko pisze :hi:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 10:12_________________________________________________Panowie gotowi na dziś ? :decayed:

ni mam nic PTZ :thumbdown:

to pooglądaj filmy :tongue4:

Panowie czyli o której dokładnie będzie ten event? Chodzi mi tu o nasz PL czas :).

1. Wave 1: 25 February, between 6:00 - 7:00 p.m. EST/Fala 1: Noc z 25 na 26 lutego, między 00:00 a 1:00;

2. Wave 2: 25 February, between 8:00 0 9:00 p.mp. EST/Fala 2: 26 luty, noc, między 2:00 a 3:00;

3. Wave 3: 25 February, between 10:00 - 11:00 p.m. EST: Fala 3: 26 luty, nad ranem, między 4:00 a 5:00.

ja wykupiłem 2 szanse... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuć okiem na FAQ - tam wszystko pisze :hi:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 10:12_________________________________________________Panowie gotowi na dziś ? :decayed:

ni mam nic PTZ :thumbdown:

to pooglądaj filmy :tongue4:

to "nic" to nie dosłownie :decayed:

nawet spoko te filmiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...