Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Wymiana turbiny - a dalsza jazda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na dniach będę wymieniał turbo na większe, mocniejsze (BRD) od 170KM A4. Jak również dostawiał drugi oryginalny intercooler. Czy zanim pojade na zmiane programu do Witka mogę normalnie śmigać autkiem ? Czy mogę coś uszkodzić ?

Dodam tylko ze na chwile obecna jestem juz po wirusie u Witka....

Opublikowano

nic nie uszkodzisz ,auto bedzie normalnie jezdzic tylko bedzie wiekszy lag jak to na brd

kazdy kto wymienia turbo jakis czas jezdzi na nim za nim na koretke trafi

Opublikowano
  • Autor

A mozesz mi wytłumaczyc o co chodzi z tym "większym lagiem" ? czyli bedzie przeładowywac ?

Opublikowano

nie... będzie później wstawać...

Opublikowano

dokladnie jak kolega pisze wiec bez problemow mozesz smigac

Opublikowano

zapytaj siemiana niedawno to robił :kox: w compsporcie mówili żeby nie jeździć bez strojenia

Opublikowano

zapytaj siemiana niedawno to robił :kox: w compsporcie mówili żeby nie jeździć bez strojenia

bez jaj... laik jestem ale drugi intercooler nie ma kompletnie znaczenia... tym bardziej że jesień idzie :decayed:

a turbina daje tyle ile ma zadane... ta będzie miała jedynie większy zapas...

niech mnie ktoś poprawi :mysli:

Opublikowano

chodzi o turbine podobno wiadomość z compsportu

Opublikowano

Jeździć można ale raczej delikatnie i bez pełnego otwarcia przepustnicy

Opublikowano

Jeździć można ale raczej delikatnie i bez pełnego otwarcia przepustnicy

niby czemu?to jak masz spr czy turbo jest w formie i pompuje wymagane wartosci? :decayed:
Opublikowano

no choc by dlatego ze program jest napisany do pracy z innym turbo , przez dodatkowy IC sa inne temperatury w dolcie czyli ogolnie srodowisko pracy uleglo zancznej zmianie.Przeciez nikt go nie zmusza , przynajmniej ja po takiej operacji staral bym sie jezdzic jak naj mniej i jak najdelikatniej do chwili zrobienia programu i zestrojenia wszystkiego.

Opublikowano

przeciez to nie jest turbo sterowane nadcisneniem i nie ma zmiany na podcisnienie,wiec program nie ma tu zadnego znaczenia poza wolniejszym wstawaniem turbiny,po programie moze szybciej sie zbierac z dolu.wychodzi na to ze robiac FMIC albo jezdzac w zimie trzeba jezdzic delikatnie :naughty: bo sie zmienia srodowisko pracy turbiny :kox: ?

podstawa po zamontowaniu turbiny to sa logi dyn zeby zobaczyc jak pompuje.

Opublikowano

Piotrek98igo zadzwon sobie do kompotow i spytaj dlaczego ja bym jezil delikatnie i auta nie palowal.Twoje auto twoja sprawa....

Opublikowano
  • Autor

chcialem dowiedziec sie co powiecie :), ale widze ze zdania podzielone są :) dzwoniłem do Witka i powiedział ze mozna jechac ale delikatnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.