Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] S-line Avant by Cosh


cosh

Rekomendowane odpowiedzi

eeee tam... znaczka nie ma...

hmm... Jest za to miejsce na znaczek klubowy :wink4:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie uciekla okazja zakupu calego srodka (dark grey) oprocz foteli i tapicerki drzwi od RS4 '07 :( piane zlapalem bo zalicytowalem na 4 sek przed koncem aukcji, ale ktos mial lepsze wyczucie poszlo za 205 GBP:/ Normalnie bol mam straszny;)

Co do tych fotek to masakra - fura w srodku jest zaje%$#@&!

Na zewnatrz hmm...Osobiscie szukam takiego przedniego zderzaka jak u Ciebie. Znalazlem na ebay ale kolo chce 360GBP za przod i 220 za tyl. Korci mnie strasznie, bo chce miec ori ale do ceny musze doliczyc jeszcze lakier, bo kolor inny:/ I zastanawiam sie nad alternatywa...tylko jaka?

Generalnie uwazam ze masz farta, ze taki wozek trafiles - graty!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jendker :)

Też uważam, że miałem farta, w sumie wyszło przypadkowo, ale teraz to już nie chciałbym A4 ze standardowymi zderzakami :naughty:

Trzymam kciuki, na e-bayu można często wyczaić coś w dobrej cenie, także spoko, poczekaj trochę a znajdziesz :wink4:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no fajna padlinka :decayed: dawaj spojler z klapy :> szkoda tylko że multi ale to kwestia gustu :gwizdanie: pomyśl nad zmiana kiery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny zew. s-line... graty.

W srodku brakuje jednak obowiazkowego moda - RNS-E :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna. Gratki.

Wiem że nic nie chcesz zmieniać ale ja bym zmienił kierownice na trójramienną albo na nową.

Super że jest pakiecik oświetlenie i zew. S-line. Do tego parktronik i xenon.

Z wad to napweno korby z tyłu, duża kierownica, multitronic i małe radio.

Bardzo podoba mi sie srebrna listwa we wnętrzu, jak na złość ja mam czarną.

Widzę że dywaniki masz jakieś wogóle nie wiadomo od czego... moze warto kupić ory. :D Polecam.

Fajnie że ma grzanie dupska. :naughty:

ładniutka felga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że jest pakiecik oświetlenie i zew. S-line. Do tego parktronik i xenon.

Z wad to napweno korby z tyłu, duża kierownica, multitronic i małe radio.

Multi to wcale nie minus, tylko wielki + dla wygodnych, a zbiera się jak manual :wink4:

Korby z tyłu sam się przekonasz czy dobre czy nie, jak powozisz dziecko :naughty: Moja mała tłucze równo nóżką w miejscu, gdzie powinien być przełącznik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie moj kolor. Nie chcesz sie zamienic za czarne dokladni zdrzakow? :kox: :kox: :kox:

Zarcik oczywiscie. Piekna furka.

Tak jak koledzy pisali, szkoda, ze multi. A reszta mi sie podoba.

Milego uzytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dzięki za miłe słowa :)

Pierwszy raz mam automatyczną skrzynię i jak na razie jestem super zadowolony, skrzynia jest miodzio, w ogóle nie czuć zmiany przełożeń, nie szarpie nawet przy gwałtowniejszym przyspieszaniu. Jeżdżę raczej spokojnie, więc multi i 130 koni to dla mnie w sam raz :>

Co do kiery - wymieniłbym na trójramienną, ale trudno znaleźć kompletną z airbagiem i multifunkcją, nowa też jest super, ale tu już za dużo zabiegów, żebym mógł sam wymienić.

RNS-E - superopcja, trochę droga, sam nie wyrezam, a obcemu nie oddam, bo szkoda mi autka :wink4:

Dywaniki przejąłem z dobrodziejstwem inwentarza, nie wiem czy jeszcze na tę zimę będę kupował gumy, ale na lato już mam welury, które czekają do wiosny na zamontowanie: :naughty:

dywanikisline1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po 6 latach jazdy pora na zmiany. Auto jest na sprzedaż. Ma już nalatane 207 tys., ale jeszcze sporo życia przed nim.

Zainteresowanych zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...