Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kosiniak to reszte kasy chyba odrazu na jakieś mocniejsze mody przeznaczysz he :naughty:??

A-rek ja zawsze wolałem delikatny styl aut :>

59ec84700e22dce4med.jpg

Opublikowano

kosiniak to reszte kasy chyba odrazu na jakieś mocniejsze mody przeznaczysz he :naughty:??

oj chyba nie bedzie reszty a trzeba bedzie jeszcze sporo dolozyc :)
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W pierwszym poście, mały update gratów, reszta już niedługo :)

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Fajne autko :good: i ten silnik :naughty:

jeździsz może niebieską Audicą? :)

Opublikowano

Fajne autko :good: i ten silnik :naughty:

jeździsz może niebieską Audicą? :)

Nie zielona taka jak ma Topor :tongue4: Bywasz w Jaworznie ?? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

mieszkam w Jaworznie :cool1:

Opublikowano
:polew: No nie i nie widzialem esy na SJ :wallbash: Trzeba kiedys razem jechac na spota do kato :good:
Opublikowano
  • Autor

jak będzie czas czemu nie :)

Opublikowano

Nie ma co pisać że piękna bo już każdy to widzi :slina: taki silniczek by mi się przydał jak mi go porzyczysz to pozwole ci wejsc do mnie pod kołderke w nocy :evil: aż mi żal teraz że ja mam tak mało konnicy. No ale fakt ten kolor bardzo do niej pasuje :shocked:

Opublikowano

-Nagaro blue :good:

-Sedan :good:

-Fela :good:

O silniku i napędzie wspominać nie muszę bo to idealne zestawienie :cool1:

Opublikowano

mój ulubiony kolor :)

bardzo ładna. fajnie, że mamy kolejną eskę w okolicy. :good:

Opublikowano

a powiem ci kolega ze kolo czwartku widzialem cie w siemianowicach kolo tv :) jestem przekonany w 100% to byl jakos koniec tamtego tygodnia :D

Opublikowano

LCQ kupiłeś te fele może z Łodzi :gwizdanie: Ale felgi trochę nie pasują do auta. Wiem że są lekkie i głownie Ci chodzi o performance :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopaki za ocene

Olafus napewno to nie byłem ja, w tamtym tyg śmigałem tylko służbowym autem, po drugiej stronie Polski

Bulczas jak dla mnie fele bardzo pasują do Ski, dlatego je kupiłem, a że lekkie to dodatek :), docelowo będą czarne, ale są prawie nowe i nawet nie mają rysek, tak więc zostają na ten sezon w tym kolorze, na żywo wyglądają zdecydowanie lepiej niż na fotce (na zdjęciach wyglądają na za bardzo proste), z hamulcami rs4 bardzo dobrze zgrywają się, et to 35 i moim zdaniem jest to max, bo z et 32 napewno by waliły o błotnik, porobie lepsze fotki, bo na żywo auto fajnie poszło na boki,musze teraz pomyślec o hamulcach z tyłu bo przednie są tak mocne że prawie tył podnosi przy hamowaniu :kox:

Pozdrawiam

Opublikowano

Na pewno na żywo jest lepiej :wink4: Musisz kiedy podjechać na spota do katowic i mnie przewieź tym demonem :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

to powiem ci ze po siemianowicach jezdzi identyczna S4 taki sam kolorek itp

Opublikowano
  • Autor

na jakich blachach dokładnie? bo ostatnio jakaś esa dostała baty od białego civica, w tamtych okolicach, i się zastanawiam czy to nie ta :>[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 21:45_________________________________________________tak z ciekawości znacie jakieś reklamy S/RS4 B5?? ja znalazłem te dwie

S4:

RS4: (nejlepsza :polew:)

Opublikowano

No RS4 wymiata reklama :polew:

Opublikowano

ładne, łedne i jeszcze raz ładne.

Daleko do siebie nie mamy to może kiedyś zrobimy 1/4? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.