Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ


LCQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co pisać że piękna bo już każdy to widzi :slina: taki silniczek by mi się przydał jak mi go porzyczysz to pozwole ci wejsc do mnie pod kołderke w nocy :evil: aż mi żal teraz że ja mam tak mało konnicy. No ale fakt ten kolor bardzo do niej pasuje :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nagaro blue :good:

-Sedan :good:

-Fela :good:

O silniku i napędzie wspominać nie muszę bo to idealne zestawienie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiem ci kolega ze kolo czwartku widzialem cie w siemianowicach kolo tv :) jestem przekonany w 100% to byl jakos koniec tamtego tygodnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCQ kupiłeś te fele może z Łodzi :gwizdanie: Ale felgi trochę nie pasują do auta. Wiem że są lekkie i głownie Ci chodzi o performance :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za ocene

Olafus napewno to nie byłem ja, w tamtym tyg śmigałem tylko służbowym autem, po drugiej stronie Polski

Bulczas jak dla mnie fele bardzo pasują do Ski, dlatego je kupiłem, a że lekkie to dodatek :), docelowo będą czarne, ale są prawie nowe i nawet nie mają rysek, tak więc zostają na ten sezon w tym kolorze, na żywo wyglądają zdecydowanie lepiej niż na fotce (na zdjęciach wyglądają na za bardzo proste), z hamulcami rs4 bardzo dobrze zgrywają się, et to 35 i moim zdaniem jest to max, bo z et 32 napewno by waliły o błotnik, porobie lepsze fotki, bo na żywo auto fajnie poszło na boki,musze teraz pomyślec o hamulcach z tyłu bo przednie są tak mocne że prawie tył podnosi przy hamowaniu :kox:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na żywo jest lepiej :wink4: Musisz kiedy podjechać na spota do katowic i mnie przewieź tym demonem :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiem ci ze po siemianowicach jezdzi identyczna S4 taki sam kolorek itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakich blachach dokładnie? bo ostatnio jakaś esa dostała baty od białego civica, w tamtych okolicach, i się zastanawiam czy to nie ta :>[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 21:45_________________________________________________tak z ciekawości znacie jakieś reklamy S/RS4 B5?? ja znalazłem te dwie

S4:

RS4: (nejlepsza :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne, łedne i jeszcze raz ładne.

Daleko do siebie nie mamy to może kiedyś zrobimy 1/4? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...