Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie mam pewności , czy aby w quattro nie powinno być 4 opon tej samej firmy

nie znam sie ale wystarczy chyba ze beda tych samych rozmiarow

podobno te same rozmiary różnych firm nie do końca są takie same. I w tym problem :hi:

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopaki za info z tymi oponami, w najbliższym czasie sprawdze to dokładnie :)

Witam kolege z poprzedniego forum znowu szykuje sie niezla bestia jak poprzedniczka. Audi ma wiekszy potencjal i na pewno go w pelni wykorzystasz ;) Powodzenia w modach. I takie male pytanko jak zmienisz zawias to orginal bedziesz sprzedawal bo jesli tak to chetnie bym zakupil taki.

Pozdrawiam

raczej nie będe sprzedawał

Pozdrawiam Wszytskich :>

Opublikowano
podobno te same rozmiary różnych firm nie do końca są takie same

zgadza sie bo maja rozna przyczepnosc :wink4:

Opublikowano

jeżeli chodzi o przód-tył to identyczna musi być średnica koła, marka nie musi być ta sama, niektórzy w q jeżdżą na szerszych lakach z tyłu i nic się nie dzieje. a z prawnego punktu widzenia ważne żeby na jednej osi były identyczne kapcie.

co do eSki - Nogaro i czerń to 2 słuszne kolory dla tego wozu :)

ile kuni gania pod maską?

gratki i radości z jazdy życzę :)

Opublikowano

Byle gs-a hahaha to napewno ale najpierw byla moja :) Dbaj o nia ! Jak bedziesz w wawie wpadaj

Opublikowano
  • Autor

pet3r ponoć ma słabe doładowanie i teraz cos ok 300, chodź w dowodzie mam wpisane 320

2fast4you

hahahahah :> :> ale ten świat mały :naughty:, Ska jest w dobrych rękach :)

P.S. jak będe napewno wpadne

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piekna eska :D Kolor fajniuski :)

pe es kolega przypadkiem nie miał kiedyś ibizy ?:>

Opublikowano

miał miał.... czarna na kolach Dezenta jezeli sie nie myle:D

Opublikowano

Haha to dobrze pamiętałem!:D Jaki ten świat mały :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Niezła furka ,pewnie fajnie śmiga :shocked:

Opublikowano

Miodzio bestia! :naughty: A ten kolor... :good: Pozdrawiam! :wink4:

Opublikowano

Cóz moge napisac :gwizdanie: jak to Topor napisał ,,znowu na jednym forum'' to jest nas juz 4 albo i 5

ladnie musi sie to odpychac z taka moca, chociaz w poprzednikach tez mało nie bylo

Opublikowano

potwierdzam, kolorek jest mega ;D

Opublikowano
:kox: Aaaaaa.... niebieska ESa w sedanie :slina: Jak dla mnie środek mógł by być cały czarny :wink4:
Opublikowano

Sliczna jak kazda A4 a szzcególnie S4...Takich felg szukam...

Opublikowano

Kozacka fura. Życze wiele radości z jazdy! :good:

Opublikowano
  • Autor

była kiedyś ibiza do zabawy, dokładnie coraz więcej osób z seata siedzi w audii :>

kosiniak tez miałeś fajną, to kiedy ten RS4 B5 :naughty:??

grzes1150 środek wole taki, moim zdaniem jak niebieski to tylko z taką tapicerką, w innych kolorach to nie pasuje, ale jak kto lubi

dzięki za komentarze, auto sprawuje się bardzo dobrze póki co, z jakiś gratów to tylko padło N75, oczywiście załatwiłem na szybko w ASO, w inne allegrowe nie ufam :>, niedługo rozrząd, bo nie wyrobiłem się z czasem, oczywiście full zestaw, jak należy, ze sportowych gratów narazie nic nie kupowałem, bo w sumie jak coś to tylko najlepiej już zestaw na K04 :>, który aż tak dużo nie wychodzi, jesli się umie ciąć koszty :wink4::naughty:

Pozdrawiam

Opublikowano

kosiniak tez miałeś fajną, to kiedy ten RS4 B5 :naughty:??

jak tylko sprzeda sie x3 :)
Opublikowano
była kiedyś ibiza do zabawy, dokładnie coraz więcej osób z seata siedzi w audii

i ja jestem jedna z nich :decayed: to moja byla

2d9b0a0de17862dfmed.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.