Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wzmocnienie zawieszenia w Audi A4 AVANT - Pytanko :)


jnx

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da sie wzmocnić jakoś tylnie zawieszenie w Avancie ? Chodzi mi o to bym mógł spokojnie więcej towaru włozyć a auto żeby az tak nie siadało... Mam 1BE i jak dopakuje książek to siada baardzo nisko. Czy sztywniejsze spręzyny to nie wszystko ? Chodzi o to by rownież było bardziej wytrzymalsze....

Ma ktoś jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak teraz do szkoły dużo książek trzeba mieć :decayed:

Co to znaczy wytrzymalsze - bo tu rozumiał bym by nie pękały ????

trzeba by prześledzić ETKA i porównać te co masz na aucie z tym co oferują możłiwe że od 2.5TDI są twardsze bo auto cięższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ponad 1000 :)

Mówisz że od 2.5 TDI ? Ale one chyba mają ten sam tonaż czyli do cirka 480kg tymbardziej że masa bardziej na przód jest walnieta przez motor. a ja chciałbym żeby chociaż 700kg zrobić. Ma ktoś jakis pomysł ?

To będzie dopiero REZANIE :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ,kup se gumy z allegro :> ,wkrec po dwie lub trzy na strone i zabezpiecz spinkami zaciskowymi,chyba najtanszy sposob

http://moto.allegro.pl/item743587293_gumy_usztywniajace_najwiekszy_wybor_najtaniej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja a jeżeli chodzi o ich trwałość to ja ten ładunek będe wozić 2 miesiące w roku więc po 2 miesiącach bedzie można to zdjąć.. chyba że sobie jaja ze mnie robicie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie zalozone bo jak zalozylem gaz to auto mi siadlo troche,dalem po dwie na strone i jest niezle,a jezdze juz z rok i jeszcze nie popekaly,ja bym tak zrobil na twoim miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój teść ma takie gumy w lanosie :kox: i ładuje do niego tyle towaru że szok autko dzielnie to znosi i nie siada prawie w ogóle :wink4: więc coś te gumy na pewno dają w dodatku nie są drogie więc może warto spróbować :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbujemy :) wobec tego co proponujecie na przód ? :) są może stalowe wachacze ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam konstrukcji inżynierów Audi takimi wynalazkami bym nie poprawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie zakładaj te gumy . Ja miałem w Twingo oraz w Audi 80 Avancie te gumy z tyłu bo obydwa miałem obniżone a chcialem tył delikatnie podnieść i byla rewelacja . Audikiem śmigałem rok i nic sie nie stalo . Tak samo było z Twingo żony :) Mówią że sprężyny mają pękać itp itd ale jakoś nie pękły .

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynalazkami? odnośnie stalowych wahaczy czy tych gum ?

to i to

choć te gumy może jak bym wiedział że mam do przewiezienia "nadbagaż" to może bym założył jednorazowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...