Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kody radia na radiu !!!


Rekomendowane odpowiedzi

zupełnie przypadkowo coś miłego odkryłem. musiałem wpisać kod do radia, ale go nie miałem - sobota wieczór - salony zamnięte - i ta chciałem wymienić radio na CD/MP3 - wyjmuje oryginalne a tu naklejka na radio - i na niej kod radia. JAK MIŁO. sprawdziłem to jeszcze na innych 2 samochodzikach - moje to 97 rok A$ B5 avant 1.9 TDI, pozostałedwa to A4 2000 rok TDI i A6 2.5 QUATRO 96 rok. każde miało naklejoną naklejkę z kodem.

dziwne - bo to przecież miało być zabezpieczenie przed kradzieżą. hiehie. ale proponuję najpierw sprawdzić czy nie macie taiej naklejki zanim polecicie do salonów nudzić o sprawdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co w tym takiego odkrywczego :question: gdzie mialbym szukac tych kodow jak wlasnie nie na radiu :question: zazwyczaj wlasnie tam sie sprawdza kody do radia jak sie nie ma ksiazki z naklejeczka. Podobnie jest jak sie daje radio do odkodowania to gosc tez wlasniena radiu przykleja numerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co w tym takiego odkrywczego :question: gdzie mialbym szukac tych kodow jak wlasnie nie na radiu :question: zazwyczaj wlasnie tam sie sprawdza kody do radia jak sie nie ma ksiazki z naklejeczka. Podobnie jest jak sie daje radio do odkodowania to gosc tez wlasniena radiu przykleja numerki.

Czesc i tu dla mnie jest wielka niewiadoma ponieważ wyjąłem radio ze schowka ale na radiu nie było naklejki na której byłby widoczny kod to znaczy w którym miejscu niby miałbym go szukać pod spodem z tyłu przy gniazdach czy na górze obudowy? Była tylko naklejka z jakimiś literami A3 A2 coś w tym stylu i taki numer: 0131041. Model Audi A4 1.9 TDi tylko że radio było wymieniane na inne a kodu jak nie było tak niema :sick3:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2007, 21:38 _________________________________________________

ja nie wiem co w tym takiego odkrywczego :question: gdzie mialbym szukac tych kodow jak wlasnie nie na radiu :question: zazwyczaj wlasnie tam sie sprawdza kody do radia jak sie nie ma ksiazki z naklejeczka. Podobnie jest jak sie daje radio do odkodowania to gosc tez wlasniena radiu przykleja numerki.

Czesc i tu dla mnie jest wielka niewiadoma ponieważ wyjąłem radio ze schowka ale na radiu nie było naklejki na której byłby widoczny kod to znaczy w którym miejscu niby miałbym go szukać pod spodem z tyłu przy gniazdach czy na górze obudowy? Była tylko naklejka z jakimiś literami A3 A2 coś w tym stylu i taki numer: 0131041. Model Audi A4 1.9 TDi tylko że radio było wymieniane na inne a kodu jak nie było tak niema :sick3:

[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2007, 21:41 _________________________________________________to t

zupełnie przypadkowo coś miłego odkryłem. musiałem wpisać kod do radia, ale go nie miałem - sobota wieczór - salony zamnięte - i ta chciałem wymienić radio na CD/MP3 - wyjmuje oryginalne a tu naklejka na radio - i na niej kod radia. JAK MIŁO. sprawdziłem to jeszcze na innych 2 samochodzikach - moje to 97 rok A$ B5 avant 1.9 TDI, pozostałedwa to A4 2000 rok TDI i A6 2.5 QUATRO 96 rok. każde miało naklejoną naklejkę z kodem.

dziwne - bo to przecież miało być zabezpieczenie przed kradzieżą. hiehie. ale proponuję najpierw sprawdzić czy nie macie taiej naklejki zanim polecicie do salonów nudzić o sprawdzenie.

y mialeś farta ja ja nie bo żadnej naklejki z 4 cyframi niemiałem tylko literki i 0131041 z boku radia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rynku jest masa takich sprzętów z przylepionymi kodami, od naszych "dekoderów"

co raz rzadziej się trafia książka... :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dziwna sprawa z tą naklejką. Też mam takową 4-cyfrową, ale nie jest to kod radia.

Na szczęście mam ori książeczkę... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem ksiazeczke mialem z kodem bo raz wpisywalem juz a teraz zgubilem a znowu mam rozkodowane moze na radiu bedzie a jak nie to bede musial chyba rozkodowac i nowu kaska w bloto ........:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wyjolem radio i mam takie naklejki zolte i zielone jeden wpisalem i nie dziala sporoboje jeszcze mam chyba 2 proby czy komus udalo sie wpisac i uruchomic radio z tych naklejek ?

Na naklejkach pisze : Controlo objectivo cn: no i kod

na nastepnej auditurio Do Produto cn: i znowu 4 cyfrowy kod i jeszcze mam takie z 2 czy to moze byc kod na ktores z tych? takie same jak na fotce wyzej sa te naklejki [br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 18:51 _________________________________________________No wiec problem sie rozwiazal pisze dla tych co bede miec tez taki problem wpisalem wszystkie cody jakie mialem zaden z nich nie pasuje! wpisywac mozna w nieskonczonosc tlyko ze jak sie zablokuje musi uplynac jakis czas wtedy sie odblokuje i mozna wpisywac znowu.

Zostalo mi jechac i rozkodowac radio a kod zapisze sobie chyba na 4 kartkach osobno he :) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest szansa że to są kody do radia i navi?

kody.jpg

to bardziej wygląda mi na nr wewnętrzny telefonu do Pana jakiegoś tam Henryka :kox: tym bardziej ze kod do radia powinien być 4- cyfrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...