Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.8 V6 Quattro]......to na początek.


Pikolo

Rekomendowane odpowiedzi

Lecz czemu nie Avant

Bardzo chciałem Avanta, ale nic niemogłem znaleźć po rozsądnej cenie i w miarę dobrej kondycji. Zamierzam nim pojeździć z roczek i będę chciał go wymienić na Avanta w nowej budzie. Ale wszystko jak to będzie to czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze ta nowa RS 4 jest w Sedanie :frown:

Ale nie tylko w sedanie :wink: Też wolę avanty i oczywiście jest RS4 avancik w nowej budzie :twisted: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to twoje autko to grakty bo to piekna niunia. a skora to marzenia. jesli chodzi o moc silnika to sorry ale ... :rotfl: masz jakis wykresik przedstawiajacy to? ogolnie wiadome ze do stozka trzeba miec magnetyzer zeby byl efekty :wink::rotfl:
Tutaj się z Tobą Shiller nie zgodzę nie trzeba mieć magnetyzera do stożka wiem coś na ten temat bo robię to na codzień do stożka trzeba tylko doprowadzić dolot zimnego powietrza i odgrodzić najlepiej od silnika by ciepło na niego nie biło magnetyzer nie jest wcale potrzebny magnetyzery sportowe musiał byś mieć z 5 na przewodach by tak naprawdę dobrze było ze spalaniem poprawia to spalanie oszczędność no i lepiej się zbiera autko ale to tylko to, sprawdzałem to już w kilku modelach różnych aut. A Audianka naprawdę ładna podoba mi się szczególnie silniczek i środek. sorki trochę za OT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często AAH są zkrzaczone i mają problemy z serią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do magnetyzera wcale gość mi nieproponował go zakładać. Tak jak Tuniu mówi mam zrobiony tunel tj. poprostu kawałek plastiku odgradza filter od silnika tworząc taki korytarz. Mechanik tylko mi zaproponował wymianę wydechu żeby jeszcze podskoczyło parę koni i wszystko ładnie brzmiało. Raczej niebędę tego robił ale, jak już to tylko końcowy tłumik wymienię.

Jeszcze pytanko jak przyciemnie szyby, chcę tylko delikatnie niebędzie wszystko za czarne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...