Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[audi a4 b5 1,6] Czerwoniutka A4 (nowe zdjęcia dodane)


d4roo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie odnalazłem kabel od aparatu i postanowiłem zamieścić parę fotek mojego cudeńka. Dzisiaj niestety pogoda nie dopisuje więc nie wygląda tak uroczo jak w słoneczny dzień. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania. :P.

1.jpg

3.jpg

4.jpg

Na życzenie dodaje pare innych fotek :P. W tle widać zieloną żabę (też niezawodny samochodzik- Toyota yaris mojej żonki :)

Miłego oglądania :P.

3.jpg

4.jpg

5.jpg

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna fela! zawias troche wysoki ale nie jest zle. nawet ciekawie na czerwonym wygladaja czarne klamki (jak w aucie platinumm ).

co do propozycji zmian - w kolor pomalowac mozesz lusterka, klamki (chociaz nie koniecznie), progi, dokladki zderzaka, przyciagnac auto do ziemi, przyciemnic szyby, zmienic swiatla na te poliftowe (po II lifcie), zalozyc zderzaki od S4, bla bla bla :P lista moze byc bardzo dluga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka aluski super :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 to A4 :lol: sugeruje zmiane na początek przednich lamp na te po lifcie soczewki odrazu autko nabierze superowego wyglądu :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fajna aluski klasa, migacze bok na białe zamienić, lampy tył i soczewki na przodzik będzie miodzio. Silniczek taki miałem w golfie może nie powala na kolana mocą ale zrobiłem nim 80tyś bezawaryjnie, sprzedałem miał 150tyś i nawet grama oliwy nie spalił :biggrin:

[ Dodano: 09-05-2007, 10:48 ]

Jakieś fotki tyłu autka i środek zapodasz co :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fajna aluski klasa, migacze bok na białe zamienić, lampy tył i soczewki na przodzik będzie miodzio. Silniczek taki miałem w golfie może nie powala na kolana mocą ale zrobiłem nim 80tyś bezawaryjnie, sprzedałem miał 150tyś i nawet grama oliwy nie spalił :biggrin:

[ Dodano: 09-05-2007, 10:48 ]

Jakieś fotki tyłu autka i środek zapodasz co :twisted:

Zmiany oczywiście będą. Ale chyba po wakacjach. Bo teraz kasiorę trzymam na wyjazd za granicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do propozycji zmian - w kolor pomalowac mozesz lusterka, klamki (chociaz nie koniecznie), progi, dokladki zderzaka, przyciagnac auto do ziemi, przyciemnic szyby, zmienic swiatla na te poliftowe (po II lifcie), zalozyc zderzaki od S4, bla bla bla :P lista moze byc bardzo dluga :)

i jeszcze skrzydła doprawić :lol:

pieniażki w te niby ulepszenia optyczne, to lepiej zinwestować w nowszy model już po lifcie, a nie z dziadziusia młodzika robić :rotfl: takie moje zdanie, mała kosmetyka OK ale bez szaleństw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fajna aluski klasa, migacze bok na białe zamienić, lampy tył i soczewki na przodzik będzie miodzio. Silniczek taki miałem w golfie może nie powala na kolana mocą ale zrobiłem nim 80tyś bezawaryjnie, sprzedałem miał 150tyś i nawet grama oliwy nie spalił :biggrin:

[ Dodano: 09-05-2007, 10:48 ]

Jakieś fotki tyłu autka i środek zapodasz co :twisted:

No oczywiście że zapodam. Tylko czekam na ładniejszą pogodę bo che zrobić zdjęcia jak nie będzie zalana od deszczu, a narazie myć auta mi się nie opłaca bo pada non stop a na automatyczną myjnie raczej niezaglądam bo są niedokładne drogie i kaleczą samochodziki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...