Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uwaga na mechaników

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszedzie skur..... sie czaja :wallbash:

Opublikowano

o kur.. ale temat, niesamowite, wylapac wszystkich zlodziei, obcinac im jaja, palce itd :angry: :angry: :angry:

Opublikowano

Niestety Polskie realia a nasz "wymiar sprawiedliwości" (ale to ktoś ładnie nazwał tylko gdzie tu w tej nazwie prawda :mysli:) nie potrafi zwalczać takich na skalę masową bo dla większości z nich kończy się to grzywną i zawiasami a to oznacza że żeby mógł zapłacić grzywnę musi znów coś ukraść :kox: porażka :disgust:

Opublikowano

Mendy pier**lone. Połamac łapy i do pierdla :evil:

Opublikowano

kurcze wychodzi na to że jednak na forum są kutasy zarejestrowane i dlatego w Poznaniu poszło kilka aut klubowiczów .... czyli coś w tym jest ..... śledzili profile wątki itp

Opublikowano

Ale na koncu tamtego watku wyszlo na to ze jednak zamieszany byl w to mechanik ktory odlaczyl alarm podczas jakiejs naprawy.

Opublikowano

kurcze wychodzi na to że jednak na forum są kutasy zarejestrowane i dlatego w Poznaniu poszło kilka aut klubowiczów .... czyli coś w tym jest ..... śledzili profile wątki itp

dokładnie, nie wiadomo ile u nas jest takich osób :kwasny:
Opublikowano

kurcze wychodzi na to że jednak na forum są kutasy zarejestrowane i dlatego w Poznaniu poszło kilka aut klubowiczów .... czyli coś w tym jest ..... śledzili profile wątki itp

dokładnie, nie wiadomo ile u nas jest takich osób :kwasny:

no wlasnie, tylko zeby Mojego auta nie ukradli, Krakow z profilu juz usunalem :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

kurcze wychodzi na to że jednak na forum są kutasy zarejestrowane i dlatego w Poznaniu poszło kilka aut klubowiczów .... czyli coś w tym jest ..... śledzili profile wątki itp

dokładnie, nie wiadomo ile u nas jest takich osób :kwasny:

no wlasnie, tylko zeby Mojego auta nie ukradli, Krakow z profilu juz usunalem :gwizdanie:

:polew:

Adas na 36 audi jakie zginęły przez 4 mies w Poznaniu zginęła tylko jedna benzynka więc Ty możesz być w miarę spokojny ..... :wink4:

Opublikowano

w zeszłym roku kolega będąc z bratem u dziadków na obiedzie odebrał ich stacjonarny telefon

po drugiej stronie odezwał sie "wnuczek" w celu "pożyczenia" pieniędzy

kolega szybko skojarzył że to goscie od wyciągania pieniedzy od starszych osób

powiedział żeby przyjechał, przyczaili sie na frajera, kiedy przyjechał i ledwo dotkął pieniędzy

to juz zrobił piękne salto w powietrzu, tak go stłukli ze ledwo oddychał

nie chce tutaj pisac co mu zrobili ale dostał "skierowanie" na chirurgię

frajer po obiciu pałą ryja i pozostałych części ciała (jaj) przyznał sie że na dole w aucie czeka jego wspólas

z którego też zrobili rąbankę a z auta zostały tylko wióry

Opublikowano

w zeszłym roku kolega będąc z bratem u dziadków na obiedzie odebrał ich stacjonarny telefon

po drugiej stronie odezwał sie "wnuczek" w celu "pożyczenia" pieniędzy

kolega szybko skojarzył że to goscie od wyciągania pieniedzy od starszych osób

powiedział żeby przyjechał, przyczaili sie na frajera, kiedy przyjechał i ledwo dotkął pieniędzy

to juz zrobił piękne salto w powietrzu, tak go stłukli ze ledwo oddychał

nie chce tutaj pisac co mu zrobili ale dostał "skierowanie" na chirurgię

frajer po obiciu pałą ryja i pozostałych części ciała (jaj) przyznał sie że na dole w aucie czeka jego wspólas

z którego też zrobili rąbankę a z auta zostały tylko wióry

prawidlowe podejscie... to sie chwali :)

Opublikowano
  • Autor

Ale na koncu tamtego watku wyszlo na to ze jednak zamieszany byl w to mechanik ktory odlaczyl alarm podczas jakiejs naprawy.

niby tak, ale forum też gość śledził.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.