Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na pewno czujnik ciśnienia :wink4:

Opublikowano

po obrazkach w ETCE nie bardzo coś widać, jak będę montował u siebie kolektor to rozbiorę też auto ojcu i się przyjrzę co i jak :gwizdanie:

Opublikowano

po obrazkach w ETCE nie bardzo coś widać, jak będę montował u siebie kolektor to rozbiorę też auto ojcu i się przyjrzę co i jak :gwizdanie:

bez tego czujnika co tam idzie po drodze nie bardzo pójdzie też nad tym kombinowałem :decayed:

Opublikowano

po obrazkach w ETCE nie bardzo coś widać, jak będę montował u siebie kolektor to rozbiorę też auto ojcu i się przyjrzę co i jak :gwizdanie:

bez tego czujnika co tam idzie po drodze nie bardzo pójdzie też nad tym kombinowałem :decayed:

Tomeczku ale ja nie mówię żeby go wywalić, tylko żeby zamienić rurki, tak żeby mieć pole manewru i ewentualnie wyśrodkować rurkę względem flanszy, dokładnie tak jak to zrobił Spetsu :wink4:

Opublikowano

no tak... ja mam zamiar tą rure wywalić i wstawić tam kwasiaka na złączkach samco :wink4:

Opublikowano

Wejdę w ten wątek z zapytaniem-czy potrzebne są jakieś specjalne klucze do wyjecie kolektora ssącego, ? jakie uszczelki? i czy potrzene nowe śruby ?

Opublikowano
  • Autor

Wejdę w ten wątek z zapytaniem-czy potrzebne są jakieś specjalne klucze do wyjecie kolektora ssącego, ? jakie uszczelki? i czy potrzene nowe śruby ?

Są w wątku gdzies podane numery śrub i uszczelek :good: ja wymieniłem wszystko na nowe, niektórzy pewnie przeczysćili stare :good:

Opublikowano

Wejdę w ten wątek z zapytaniem-czy potrzebne są jakieś specjalne klucze do wyjecie kolektora ssącego, ? jakie uszczelki? i czy potrzene nowe śruby ?

specjalne klucze raczej nie, zwykły imbus (nie pamiętam dokładnie rozmiaru), tylko mówiąc zwykły mam na myśli np takie:

2008-07-08_10-04-16-H03SM209S.jpg

bo grzechotkami i nasadkami nie dojdziesz, przeszkadza gruszka od turbo :wink4: (przynajmniej u mnie)

i radzę od razu wymienić uszczelkę, koszt ok 7zł, do dostania w każdym sklepie motoryzacyjnym

Opublikowano
  • Autor

Michał a ty juz załozyłes ten kolektor :chytry:

Opublikowano

ja się uprę jeszcze z nowymi śrubami, moje stare się nie nadawały po odkręceniu.

Opublikowano

Michał a ty juz załozyłes ten kolektor :chytry:

jeszcze nie, Jarucki dzisiaj wysłał mi flanszę :naughty:

ale pamiętam jak odkręcić bo czyściłem też stary

Opublikowano

śruby obowiązkowo nowe :wink4:

ja przy drugim odkręcaniu już uwaliłem 2 szpilki i musiałem spawarą i kontówką walczyć :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jak by ktos szukał flanszy, niebawem kolega Jarucki przedstawi swoją oferte w paru wersjach :naughty: ząslepki EGR tez będą :naughty:

Opublikowano

ząslepki EGR tez będą :naughty:

a mi nie chciał zrobić :rant:

Opublikowano

ja sobie fajną zrobiłem sam i jestem zadowolony :wink4:

Opublikowano

ząslepki EGR tez będą :naughty:

a mi nie chciał zrobić :rant:

odwołuję swoje słowa :decayed:

i przy okazji szacun dla kolegi Jaruckiego za to że jednak dał radę naruchać mi zaślepkę EGR'a do kolektora wydechowego :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

ząslepki EGR tez będą :naughty:

a mi nie chciał zrobić :rant:

odwołuję swoje słowa :decayed:

i przy okazji szacun dla kolegi Jaruckiego za to że jednak dał radę naruchać mi zaślepkę EGR'a do kolektora wydechowego :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Musze sie do niego tam zgłosić :naughty: bo moze moja Ci wysłał, bo tam miała jakaś na mnie czekać :decayed:

To kiedy zakładasz :chytry:

Opublikowano

bo moze moja Ci wysłał, bo tam miała jakaś na mnie czekać :decayed:

może i chwała mu za to :decayed: :decayed:

mam już prawie komplet, jeszcze tylko silikon muszę jakiś dopasować, chyba w sobotę będę działał :wink4:

20100107.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

No jak nic moja miałem taką samą dostać :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

fajna ta zaślepka Michaś :wink4: ile dałeś? bo wygląda jak moja teraz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.