Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajna ta zaślepka Michaś :wink4: ile dałeś? bo wygląda jak moja teraz :decayed:

full gratis :decayed: :decayed: Kowi fundował :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 17:05_________________________________________________a więc jestem po zabiegu zmiany kolektora na AWX :naughty: co prawda nie obyło się bez problemów, ale mniejsza o to...

lekko przerobiłem mocowanie plastikowej rury i udało się ustawić ją w osi z kolektorem

tak to wygląda u mnie:

kolektor1.th.jpgkolektor2.th.jpgkolektor3.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

elegancko Ci to wyszło :kox: zrób fotke jak rozwiązałeś problem z mocowaniem rurki plastikowej :wink4: i po takim przesunieciu gumowa rura nie dotyka ci alternatora :mysli:

Opublikowano

no i super :good:

ja też muszę przerobić to mocowaniu lub je po prostu usunąć jak będę wstawiał jeszcze zamiast tego plastiku kwasiaka :mysli:

Opublikowano

elegancko Ci to wyszło :kox: zrób fotke jak rozwiązałeś problem z mocowaniem rurki plastikowej :wink4: i po takim przesunieciu gumowa rura nie dotyka ci alternatora :mysli:

zaraz skocze do garażu coś pstryknąć, opis co zrobiłem jest u mnie w wątku :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 12:34_________________________________________________dscn0445aaaaaaa.th.jpgdscn0446aaaaaa.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za fotke :good:

Opublikowano

nie ma sprawy :) może nie jest super profi (ciężko się cięło ten plastik) ale swoją rolę spełnia

jak będę dłubał przy IC to pewnie zrobię tak jak Somes, kwasówkę zamiast tego węża

Opublikowano

No panowie Widzę że przejściówki już zamontowane :)

Czarne Kolektory, hmmmm, skąd ja to znam :)

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Tak było

40821569.th.jpg22511295.th.jpg

Tak jest

20100120496.th.jpg20100120497.th.jpg

Autko zbiera sie teraz jak trzeba, zrobie jeszcze logi, bo narazie nie mam gdzie zrobic testu czy dalej robi cyrki na 4 biegu, niby pare razy go przegoniłem i nie odczułem szarpnięcia, ale logi pokażą prawde :gwizdanie:

Opublikowano

Tak było

40821569.th.jpg22511295.th.jpg

Tak jest

20100120496.th.jpg20100120497.th.jpg

Autko zbiera sie teraz jak trzeba, zrobie jeszcze logi, bo narazie nie mam gdzie zrobic testu czy dalej robi cyrki na 4 biegu, niby pare razy go przegoniłem i nie odczułem szarpnięcia, ale logi pokażą prawde :gwizdanie:

w moje ślady powoli widzę idziemy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak było

40821569.th.jpg22511295.th.jpg

Tak jest

20100120496.th.jpg20100120497.th.jpg

Autko zbiera sie teraz jak trzeba, zrobie jeszcze logi, bo narazie nie mam gdzie zrobic testu czy dalej robi cyrki na 4 biegu, niby pare razy go przegoniłem i nie odczułem szarpnięcia, ale logi pokażą prawde :gwizdanie:

w moje ślady powoli widzę idziemy :decayed:

Somesku jakie tam twoje :polew: pierwszy miałem to ustrojstwo w aucie :naughty: , tylko teraz zrobiłem to jak trzeba było na początku :tongue4:

Opublikowano

teraz zrobiłem to jak trzeba było na początku :tongue4:

czyli tak jak u szefa :kox::decayed:

Opublikowano

Tak było

40821569.th.jpg22511295.th.jpg

Tak jest

20100120496.th.jpg20100120497.th.jpg

Autko zbiera sie teraz jak trzeba, zrobie jeszcze logi, bo narazie nie mam gdzie zrobic testu czy dalej robi cyrki na 4 biegu, niby pare razy go przegoniłem i nie odczułem szarpnięcia, ale logi pokażą prawde :gwizdanie:

no i wreszcie to wygląda jak trzeba :naughty:

widzę że u Ciebie pokrywa aku też ma wyłamany zaczep, jakaś plaga chyba :confused4::decayed:

Opublikowano

panowie mam krótkie pytanie

k. ssący od awx ma nr.038129713 AJ

ja znalazłem k.ssące o nr 038129713 K i 038129713 AP (już wiem od Kowi_ego że montowany był w AVB)

czym one się różnią od tego od awx i ewentualnie czy będą pasować do ajm_a ?

Opublikowano
  • Autor

panowie mam krótkie pytanie

k. ssący od awx ma nr.038129713 AJ

ja znalazłem k.ssące o nr 038129713 K i 038129713 AP (już wiem od Kowi_ego że montowany był w AVB)

czym one się różnią od tego od awx i ewentualnie czy będą pasować do ajm_a ?

038129713 K ten pochodzi z jakiejś skody

Ten z AVB będzie pasował :wink4: Ja u siebie mam z sharana :naughty:

Opublikowano

038129713 K ten pochodzi z jakiejś skody

Ten z AVB będzie pasował :wink4: Ja u siebie mam z sharana :naughty:

no to bardzo prawdopodobne że ze skody

wiem nawet z jakiej aukcji :tongue4: widziałem tam i Ciebie i Spetsnaza :naughty:

Opublikowano

038129713 K jeśli wierzyć obrazkom w ETCE to raczej nie będzie pasował do AJM'a

nowy1gg.th.jpg[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 16:25_________________________________________________a tutaj są numery i typy silników:

aaaafv.th.jpg

Opublikowano

fajnal wersjon u mnie pod maską :naughty:

dscn0540a.th.jpg

Opublikowano

fajnal wersjon u mnie pod maską :naughty:

dscn0540a.th.jpg

no i elegancko :wink4:

tylko po co Ci n18?

Opublikowano

miałem go wywalić, ale zmarzłem i mi się odechciało :decayed:

a tak serio to brakło mi wężyka żeby przerobić podciśnienia i już tego nie ruszałem

mam w domu 2 metry 5mm, a tam w większości miejsc potrzeby jest 4mm :wallbash: :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.