Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 ALL] jaki rozstaw srub ? jakie felgi wybrac 18" czy 19"?


skrzyna

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie ...czy ktos moglby mi powiedziec jaki jest rozstaw srub do kol w b6? i jakies porady bo zamierzam kupic jakies ladne aluski tylko nie wiem czy 19" wejda? czy moze wybrac 18"? i ewentualnie na co zwracac uwage? obenie mam 16" i chcialbym jakies wieksze...za wszelka pomoc dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że ykk-a tu jeszcze nie ma to szok :cool: a tu mowa o chromie . :) Chcesz 18 to musisz zawias dać niżej ponieważ będzie wóz drabiniasty. A z tym chromem no cóż skoro Tobie się podoba :hi: a masz cos w chromie jeszcze w tej b6 ? i jaki kolor masz samochodu ? Pamiętaj rozstaw śrub 5x112 , Et do 35 do 45 osadzenie felgi 57.1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a panowie jak to jest z felgami od ww?pasuja do audi ?bo znalazlem takie jedne od ww eosa tylko nie mam pojecia czy pasowalby do mojej niuni.... ...kolor autka to bordo a chromu to tyle co w standardzie ...listwy w okolo szyb obramowka grilla i to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a panowie jak to jest z felgami od ww?pasuja do audi ?bo znalazlem takie jedne od ww eosa tylko nie mam pojecia czy pasowalby do mojej niuni...

masz wyżej wszystkie najważniejsze wymiary :gwizdanie: raczej pasują, ale zależy z jakiego rocznika i modelu dana felga pochodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie WW tylko VW :gwizdanie: Uważam, że najpierw powinieneś obniżyć auto a dopiero potem założyć 18", w przeciwnym wypadku Audi będzie wyglądało jak terenówka i to badziewna :) A co do felg z linka - kwestia gustu - ja uważam że za taką kasę można kupić ładniejsze jakiejś dobrej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to musi byc jakas rewelacja zeby ja kupic i zalozyc na samochod?

felga ladna i napewno duzo lepsza niz nie jedna inna alu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele kiszka - nie do audi, bo do VW pasują ładnie. Codo rozmiaru, to najpierw obniż autko, a później dobierz felgi (tym bardziej 18-19"), bo koszmarnie śmiesznie auto wygląda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie ...czy ktos moglby mi powiedziec jaki jest rozstaw srub do kol w b6? i jakies porady bo zamierzam kupic jakies ladne aluski tylko nie wiem czy 19" wejda? czy moze wybrac 18"? i ewentualnie na co zwracac uwage? obenie mam 16" i chcialbym jakies wieksze...za wszelka pomoc dzieki

daj zawias od s-line i felunek 18 np.http://moto.allegro.pl/item751697567_nowe_felgi_18_5x112_mercedes_audi_vw_seat_skoda.html

a co do chromu to ja bym szedł w matową czerń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...