Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak chcesz to mam 8x19" M5 z tym, że replika

z oponami lub bez

gallery204474840363.jpg w640.png

75810762.jpg w1000.png

Opublikowano
  • Autor

niee, juz mam zaplacone te od m3...

285 mi nie wejda nawet pod nadkole, tam jest z tylu et 27 przy feldze 9.5 cala, 265 wchodzi niby na styk,wiec bedzie gora 255.

btw, dzis polecial mi dowod za szyby :wallbash::decayed:

barany,nie maja sie czego czepiac.

Opublikowano

i tak u was jak i w innych miastach macie luz :)

przyjedz do zielonej to zobaczysz co to znaczy jak leci dowod za szyby 3 razy w tygodniu

i 8-9 razy w roku ;):wink4:

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 16:04_________________________________________________ps. mandat dostales ? bo moga dac do 200zl ;) za pojazd niesprawy technicznie

Opublikowano
  • Autor

mi to gadal ze do 500 niby moze mi dac,ale powiedzial,ze to 1-szy raz i tylko dowod zabral,bez mandatu.

Opublikowano

Fajne auto potrafi bardziej rozbujać gula i dlatego częściej się czepiają.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj w koncu przyszly fele od m3... kur.. jakie to walce...

oponki slabe,wiec raczej wyleca do utylizacji.

ogolnie felgi kox, kolor taki grafitowy srebrny.

oby do wiosny :gwizdanie:

Opublikowano
:good: fajnie ale te nasz drogi z dziurami :wallbash:
Opublikowano

:good: fajnie ale te nasz drogi z dziurami :wallbash:

eee tam Vario nie dramatyzuj :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

drogi to tragedia jest,ale to chyba wszedzie.

a tak btw, myslalem ze dzis rozniose te auto, nie moglem z podworka wyjechac,bo sie zakopalem w 5 cm sniegu :wallbash:

musialem podsypywac zeby sie ruszyc... w takich chwilach tesknie za quattro.

Opublikowano

drogi to tragedia jest,ale to chyba wszedzie.

a tak btw, myslalem ze dzis rozniose te auto, nie moglem z podworka wyjechac,bo sie zakopalem w 5 cm sniegu :wallbash:

musialem podsypywac zeby sie ruszyc... w takich chwilach tesknie za quattro.

no niestety RWD jest teraz jakie jest... ja jechałem ostatnio e46 i powiem w sumie że do zabawy za***iste przy takich warunkach... ale po chwili przestało mi się to podobać z racji tego że trzeba cały czas być czujnym :mysli:

Opublikowano

DSC nic nie pomaga ?

Opublikowano
  • Autor

dsc ciagle pracuje hehe...

a dzis nie pomoglo nic, czesto musze korygowac wstecznym,bo nawet na uczelni na parkingu zdarza mi sie zakopac, dopiero na wstecznym moge wyjechac, inaczej kola boksuja i d*pa blada.

Opublikowano

a jakie masz gumy na zime ???rozmiar

Opublikowano
  • Autor

no dosc szerokie, bo tyl 235/35 a przod 225/35 :tongue4:

Opublikowano

Do wyjeżdżania ze śniegu proponuję wyłączyć kontrolę trakcji i na prostych kołach :)

Opublikowano

no dosc szerokie, bo tyl 235/35 a przod 225/35 :tongue4:

a to duzo wyjasnia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a co do letnich, na forum bmw 3 ktos mi napisal ze w takim aucie jak moje ktos tam ma takie same felgi i z tylu przy 235 obciera na dolkach :confused4:

mysle czy nie zalozyc na wszystkie w takim razie 225/35,choc z tylu to juz bedzie niezle naciagnieta guma przy feldze 9.5j.

Opublikowano

Nadkole trzeba będzie wywalcować :) weź pod uwagę, że 225 naciągnięte na 9,5'' odsłoni rant felgi i wtedy łatwo ją uszkodzić, chyba 245 była by ok

Opublikowano
  • Autor

no tez tak mysle ze 245 bylaby akurat.

powalcze z tym nadkolem.

oj same wydatki sie szykuja :rolleyes:

Opublikowano

kurde w 18 w m3 nie ociera nawet 285! wez sie dowiedz dokladnie, moim zdnaiem 255/35/18 bez problemu ci podejdzie!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.