Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam Wam moją Nowa Lalę.

BMW 330cd coupe E46 w pełnym M-Pakiecie.

W środku: M-Pakiet (kierownica, drążek,listwy itp), fotele pół-alcantara, podsufitka antracyt, listwy carbon.

Na zewnątrz: Pełny M-Pakiet, felgi 18''.

Silnik: 3L Diesel 204 KM (wykres z hamowni- 212 KM i 425 NM).

Wyposażenie: Dość bogata opcja, łącznie z nagłośnieniem Harman/Kardon, Webasto, tempomatem, nawigacja (PL lektor kox), xenony skrętne(+ Follow Me Home), grzane stołki, parktronik tył, elektryczna roleta tylnej szyby, elektryczne fotele z pamięcią,szyby, lusterka, elektryczny szyberdach,czujnik deszczu, zmierzchu itp itd.

Ogólnie banan mi z mordy nie schodzi :>

Wrażenie po przesiadce z A4 B6 2.5 Tdi Quattro- Beemka dużo lepiej się zbiera, mniej pali (w trasie 6 l ON ) no i nagłosnienie Harmana robi robote az za dobrze.

Na minus wnętrze (choć i te ma swój urok), brak dwu-strefowej klimy,no i pewnie brak QUATTRO da mi się we znaki zimą.

Ale ogólnie nie żałuję przesiadki,a wręcz jestem bardzo zadowolony,choć i troche na to floty poszło.

Mody:

Proste końcówki wydechów 80 mm.

Nerka na czarno.

Program.

Ciemne kierunki boczne.

Czarne felgi z rantem 18''.

Przyciemnione szyby.

Xenon w halogenach.

Rejestracja indywidualna.

Czarne środki przednich lamp.

Zawieszenie gwintowane.

Czerwone zaciski.

Przyciemnione szyby.

Felgi 19'' Asa Revolution.

Plany:

tuner TV (może).

Początkowo wyglądała tak:

56726517.jpg

Program:

wykresprogrambmw.th.jpg

UP :)

snb12234.th.jpg

snb12241.th.jpg

snb12243.th.jpg

snb12251.th.jpg

snb12254.th.jpg

snb12246.th.jpg

snb12237.th.jpg

E46Fest:

dsc0079d.jpg

UP:

snb12779.jpg

snb12782.jpg

snb12784.jpg

snb12786.jpg

snb12785.jpg

A obecnie tak:

snb12941.jpg

snb12944.jpg

snb12950.jpg

snb12954.jpg

snb12966.jpg

snb12962.jpg

Opublikowano

Konkret sunia :slina: :slina:

Opublikowano

No Ci powiem... :kox:

Opublikowano

:kox::slina::shocked: gratuluję decyzji :good:

bardziej od tego coupe podoba mi sie tylko m3 :evil:

Opublikowano

mega kox , to jest to ,co wzbudza emocje , qpe hyhy , programa se jebnij :naughty::decayed:

Opublikowano

bardzo fajna

ale mam pare pyt

1. bedzie chip ;> ?

2. jakies inne plany ?

3. pokaz wnetrze ;P

Opublikowano
  • Autor

mysle nad programem, choc slyszalem rozne opinie na temat programow do tego silnika.. ale podobno 250 mozna z tego zrobic na lajcie... mysle jeszcze nad felgami 19'' na wiosne, cos jak tutaj:

45d5a2bd.jpg

sesje porzadna wnetrza itp zrobie,jak ja porzadnie umyje i bedzie pogoda :wink4:

Opublikowano

ładna... :slina: plany na felgi w dobrym kierunku, bo te co są teraz są średniawe :wink4: ciekawi mnie to wnętrze, bo opis robi wrażenie :good:

BTW szkoda, że nie czarna :decayed:

Opublikowano

Strasznie mi sie podoba :slina:

Opublikowano

naprawdę śliczniutka sztuka - wypasik też konkret a wygląd :kox:

Opublikowano
  • Autor

nowe foty w 1-szym poscie.

zastanawiam sie gdzie najblizej mnie mogliby mi dobry program zrobic...

Opublikowano

Coraz bardziej mi sie podoba :slina: :slina:

Opublikowano

Te angel eyesy nie pasuja.. :thumbdown:

:wink4::polew:

Opublikowano

PAtrze patrze i nie moge sie nagapic :cool1:

Opublikowano

Ty a co ten teleskop robi na siedzeniu?? :polew: :polew: , tylko beemke dorwał i juz w gangsterkę się bawi :polew: :polew:

Opublikowano

niezła ale czy rewelacyjna? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

baton musi byc, wożę go w kazdym aucie :gwizdanie: :cool1:

niezła ale czy rewelacyjna? :gwizdanie:

ja nie mowie ze rewelacyjna,ale mnie sie podoba,a po lekkich modach bedzie jeszcze lepiej :wink4:

Opublikowano

niezła ale czy rewelacyjna? :gwizdanie:

nie rewelacyjna a REWELACYJNA :notworthy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.