Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oliwe trawi :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hpim6593.jpg

Graty juz sa.... czyli koszyk 2 din + ramka.... teraz troche zabawy z docieciem klimatronika i bede miał lepszy wypas niz RNS

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pod tą nową zawieszkę felunek by się przydał autko by dostało od razu uroku :wink4: plany widać są teraz czekać tylko na ich realizację :hi: zmień tytuł bo masz ADP a nie AWX z tego co masz w profilu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
zmień tytuł bo masz ADP a nie AWX z tego co masz w profilu gwizdanie

jakbys przeczytał cały temat to bys wiedział o co kaman z tym 1.6 :tongue4:

Opublikowano

jakbys przeczytał cały temat to bys wiedział o co kaman z tym 1.6 :tongue4

czytałem ale było późno :polew:

kiedy felunek masz w planach zakupić ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
kiedy felunek masz w planach zakupić ?

juz własnie dzisiaj na Aucie siedzi:D RS6 C5 18 cali :cool1:

hpim6732.jpg

hpim6731e.jpg

hpim6728s.jpg

Opublikowano

za***isty Poldek :good:

aha... Audi też ujdzie na tej feldze :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor
za***isty Poldek good

zobacz na rejestracje. jeszcze na czarnych jest. klasyk nówka funkiel z salonu była. 1999. kiedys wart 29 Tys zł

Opublikowano

te felgi maja prosty wzor ale jest cos w nich ze mi sie podobaja :kox: moze kupie sobie ten wzor 17' do kol zimowych :)

swietny wybor felg :good: maluj dokladki Seba :bicz::decayed:

Opublikowano
  • Autor
maluj dokladki Seba biczyk decayed

next beda dokladki + lotka na klape z s-line zeby za jednym zamachem malowac

Opublikowano

a masz juz lotke s line? tez mysle nad tym modem...Ty zarzuc pierwszy zobacze jak to sie prezentuje :cool1:

Opublikowano

a to jest napewno s-line? cena za***ista.trzeba to wrzucic w dzial wszystko o pakietach s line moze ktos cos powie o tym :)

Opublikowano
  • Autor

No sam nie wiem. ale taka chce załozyc :tongue4:

Opublikowano

Na 100% podróba z laminatu, pełno ich na allegro w tej cenie. Ori używka to raczej od 300 wzwyż, chociaż może się trafić okazja. Najlepiej zagadaj z kimś kto montował laminat, bo podobno te podróby ciężko znoszą słońce w upalne dni :)

Opublikowano
  • Autor

A wiecie ile Cenia za pomalowanie dokladek? pewnie juz wiele osób to robiło? bo juz mnie to kusi jak ogladam inne furki :wallbash:

Opublikowano

A wiecie ile Cenia za pomalowanie dokladek? pewnie juz wiele osób to robiło? bo juz mnie to kusi jak ogladam inne furki :wallbash:

600zł-800zł :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no własnie dzisiaj byłem u lakiernika... 300 zł od elementu ;(

Opublikowano

u nas są tańsi :gwizdanie:

Opublikowano

taaa piszczy ci na 2 ,chyba w glowie :kox: :kox:

na tym 1 zdjeciu chiales sie pochwalic opona? :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.