Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra naklejka :polew: a masz taka w jezyku dunskim? bo te skandynawy ni hu... nie chca z lewego pasa zjezdzac na autostradzie :angry:

Opublikowano

to juz raczej do naklejek sie nie klasyfikuje...to juz jest prawie plakat :kox:

PS fajnie mruczy...

Opublikowano
  • Autor

Malin kapelusze zazwyczaj maja juz wade wzroku wiec doczytaja bez problemu:gwizdanie:

Opublikowano

kumam a ta druga vlepa 1.6 exclusiv sport?

Opublikowano
  • Autor

nie pasuje bo snake zrobił tak zeby naklejac na szybe od srodka... a potrzebujemy z piotrkiem na klape :kox:

Opublikowano

aleee przecinak :slina: :slina:

Opublikowano

po obróbce wyszło mi 7.9s

wiecej filmów bedzie za około godzine

najlepszy czas 7.86

coś jak u mnie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

na wiosne bede chciał ponizej 7 zejsc :cool1: zoabczymy czy kasa pozwoli

Opublikowano

Pięknie ciągnie :slina:

U mnie na razie (bez programu na niezestrojonych gratach) ~10s :confused4:

Opublikowano

bez urazy ale z tym wydechem gorzej niż cieciowóz wyglada to auto

Opublikowano

wygląda na porządną chłopską robotę :polew:

Opublikowano

bez urazy ale z tym wydechem gorzej niż cieciowóz wyglada to auto

poprosimy kolege zeby pokazal nam jak powinien wygladac wielkomiejski cieciowoz :blink:

Opublikowano

bez urazy ale z tym wydechem gorzej niż cieciowóz wyglada to auto

B6 stanialy :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
bez urazy ale z tym wydechem gorzej niż cieciowóz wyglada to auto

jak mi znajdziesz w dobrej kasie dokladke z 2,5 albo 1.8 T to bedzie na 2 strony

B6 stanialy

nie mam go od tygodnia....[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 07:25_________________________________________________

przejazd ze spotu vaginateam wyrazów... czas wykrecony 49.32.... drugi miał 54.xx.

Udało sie wygrac z S4, 1.8 TQ, [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 19:13_________________________________________________Kilka fotek z imprezy

a7e08a05c5cc2c6b.jpg

262c7ae4350deb3a.jpg

numer6.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[url=http://img22.imageshack.us/i/5f3e36b473f08c4b.jpg/'>5f3e36b473f08c4b.jpg

[br]zdjecia052.jpg

zdjecia050.jpg

dsc06373c.jpg

Opublikowano

wow ładnie :good: - gratuluje :decayed:

Opublikowano

nie podoba mi się jak ten traktor chodzi na tym wydechu :decayed:

Opublikowano

nie podoba mi się jak ten traktor chodzi na tym wydechu :decayed:

nie znacie sie :bicz: :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :evil::kox:

Opublikowano
  • Autor

No czegos sie spodziewac 1.6 tak chodzi :cool1:

Opublikowano

znowu 1,6 :bicz::baseball:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

dawno nic sie nie działo... z kasa nie było za ciekawie, w przyszłym tygodniu biore sie za radio 2 Din

koszyk jest ramka jest... klimatronik do rzezby.

wymieniał ktos głosniki z przodu?

chodzi mi o dystanse mdf? http://allegro.pl/dystanse-mdf-audi-a3-od-2003r-a4-od-2001r-165mm-i1363124989.html

montował ktos takie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.