Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kino jak trza :kox:

ale ujebane masz te auto w środku :bicz: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

na wiosne Pranie tapicerki + Nowa kiera i gałeczka.

tak to jest jak sie fizycznie pracyje, a w srodku B6 wozi sie meble... :decayed:

\musze jakiegos busa kupic

Opublikowano

no nareszcie :decayed:

Opublikowano

Radyjko fajne trochę nie komponuję się konsoli centralnej ale ujdzie najważniejsze że tobie się podoba :wink4:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

a w srodku B6 wozi sie meble... :decayed:

trzeba było avanta kupić-ja u siebię już połowę mebli z mieszkania przewiozłem :naughty: :naughty: :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Taki mały bajerek na daszek..od dzo dza..

bedzie tylko jako ozdoba....

na zdjeciu widac ryski ale wypolerowałem j

Do tego wydech na 2 strony w trakcie... w sobote do Nosba po dokladke[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 23:17dscf0334yg.jpg

doklakda juz przytargana

trzeba ja troche doprowadzic do stanu idealnego czyt. malowanie :gwizdanie:

w tyg zabawa z 2 wydechem

Opublikowano
  • Autor
to radyjko ma 2 din to paździerz straszny. czemu nie założyłeś serii nagi na dużym?

pisze kilka stron wczesniej dlaczego.

Miałem juz to radio z poprzedniego auta...

dałem za nie 2K sprzdałbym za max 1 tysa. za ta kase nie miałbym RNS z DVD

Opublikowano
  • Autor

Spoko jutro jedzie do lakiernika :good:

Opublikowano

E tam okropnie, zawsze to coś innego w aucie niż Rns :).

Opublikowano
  • Autor

lepsze to niz jak miałem tez nie ORI 1 DiN z jakim kupiłem :gwizdanie:

Opublikowano

Taki mały bajerek na daszek..od dzo dza..

bedzie tylko jako ozdoba....

na zdjeciu widac ryski ale wypolerowałem j

Do tego wydech na 2 strony w trakcie... w sobote do Nosba po dokladke[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 23:17dscf0334yg.jpg

doklakda juz przytargana

trzeba ja troche doprowadzic do stanu idealnego czyt. malowanie :gwizdanie:

w tyg zabawa z 2 wydechem

prawidlowy modzik Seba :good:

Opublikowano

A ja jestem jak najbardziej ZA jeśli chodzi o radio. Nie rozumiem tego całego forumowego spuszczania się nad RNS-E. Fakt, ładnie wygląda bo fabryczne, więc pasuje do wnętrza. Ale jeśli chodzi o sam sprzęt, funkcje, mnogość opcji itp, itd to RNS-E jest BAAAAAARDZO biedny w porównaniu z porządnym sprzętem 2din. W zasadzie to RNS-E nadaje się tylko do szpanu, bo z jakich innych powodów kupować to coś skoro za tą samą cenę dostaniemy jakiś markowy sprzęt 2x lepszy :) Dlatego MAGIC87 zostaw jak jest bo jest dobrze :) A jak komuś nie pasuje to ma swoje auto i niech tam ładuje co chce, nawet Safari 4din :)

Opublikowano

No i ok, ja też wyraziłem swoją :> Trzeba MAGICA87 pocieszyć bo po tym jak napisałeś "paździerz" to się chłopak mógł zdołować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie nie zdołowałem sie... od poczatku jak tylko kupiłem Audi szykałem tematu jak załozyc to radio.. lezało ponad rok w szafie. Zadnego RNS nie bedzie.

Antenka od GPS załozona.. foto za chwile :kox:

hpim7215.jpg

jeszcze pasta tempo została :kox: guma wyszła jasna ale to wina aparatu i flesza

Opublikowano

haaa :kox: miodzio :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.