Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mistrzu!! :hi: teraz tak patrze na ta twoja fure i stwierdzam ze dokladki mogłbys sobie w kolor pomalowac :good: a co do dystansow to raczej w tym problemu nie bedzie :) kupujesz zakladasz i gra :wink4: w B6 nie ma tyle rzeźby co w B5 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie maluje bo moze z S4 albo s-line skołuje... wiec czekam do wiosny...

Opublikowano

aaa no chyba ze tak :good:

Opublikowano

ile ałeś jeżeli można wiedzieć?

Opublikowano
  • Autor

poszło Priv

Opublikowano

nawet pare :polew::good:

Opublikowano
  • Autor

hpim7174.jpg

no to graty juz sa... kompletne.. teraz kto pomoze załozyc?

Opublikowano

ja pomoge :decayed: wpadnij do R-ska :naughty:

Opublikowano

fajnOM masz pościel :decayed:

Opublikowano

co do dystansów ,montowałem takie,pasują bez problemu

Opublikowano

Jaki masz tłumik końcowy?? Nie jest w środku za głośno?? Bo na zewnątrz jest malina :kox:

Opublikowano
  • Autor

koncowy mam przelotowy

http://allegro.pl/awg-tlumik-sportowy-rurowy-uni-przelotowy-cz-wa-i1359632425.html

takie cos za grosze...

nie jest to finalny setup bo poszedłem po rozum do głowy i bedzie ori dokladka na 2 pojedyncze wydzeszki :gwizdanie:

musze sie nawrócic.

w srodku jak jade do 2,5 tys to jak seria... chyba ze dam mocno w podłoge to cos slychac.. ale nie warczy jak honda :notworthy:

Dla mnie jest ok... w kombiaku głosniej słychac (kolega ma ) poniweaz bagaznik masz razem z kabina a u mnie mam nie dzielone fotele i odgrodzone blacha...

Opublikowano

koncowy mam przelotowy

http://allegro.pl/awg-tlumik-sportowy-rurowy-uni-przelotowy-cz-wa-i1359632425.html

takie cos za grosze...

nie jest to finalny setup bo poszedłem po rozum do głowy i bedzie ori dokladka na 2 pojedyncze wydzeszki :gwizdanie:

musze sie nawrócic.

w srodku jak jade do 2,5 tys to jak seria... chyba ze dam mocno w podłoge to cos slychac.. ale nie warczy jak honda :notworthy:

Dla mnie jest ok... w kombiaku głosniej słychac (kolega ma ) poniweaz bagaznik masz razem z kabina a u mnie mam nie dzielone fotele i odgrodzone blacha...

kurcze myślałem że na tak pełnym przelocie będzie ostry ryk w środku :decayed:

Ja nie mam już środkowego i właśnie kombinuje jakieś 2 sportowe końcowe za małe pieniądze... Bo coś naprawdę firmowego za 1,5k mija się chyba z celem w 2.0 :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Diesel a benzyna 2 rozne sprawy.

miałem pełny przelot na samej rurce to było glosno..

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 23:12_________________________________________________http://allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-8e-00-04-red-white-led-diody-i1373961823.html

zakupione... opozniony prezent pod choinke :naughty:

Opublikowano

Super lampy :good:

A4 zresztą też :naughty:

Opublikowano

widze ze sobie fajny prezent kupiles na swieta :kox: ja tez sobie cos kupilem :evil:

Opublikowano
  • Autor

hpim7175p.jpg

Od rana juz sa.... ale wróciłem 10 minut temu i dopiero jutro zabawa

:drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

Opublikowano

:drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.