Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 (B5) 1.8 ADR Potrzebny schemat ustawienia wałków rozrządu


TOMI 13

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos z uczestników forum ma mozliwosć przesłania schematu ustawienia wałków rozrządu w silniku 1.8 20v ADR ( 125 km) prosze o przesłanie schematu lub mozliwości sciągnięcia. Podobno jest mozliwośc przesunięcia wałka ssącego w stosunku do wydechowego ( dochodzi jeszcze moment opoźnienia i przyśpieszenia ) Silnik mojego AUDi w dalszym ciągu nie chodzi !!! Prosze o pomoc! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie mozna otworzyc tej strony w polskim języku

Wiesz, co nie wiem, ale to jest ruska strona, więc przypuszczam, że nie. Obok krzaczków są też opisy po angielsku. Słyszałem, że na tej stronie jest duża ilość schematów, serwisówek, może tam znajdziesz to, czego szukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję przyjacielu :smile: Ale autko jeszcze nie działa :-([br]Dopisany: 12 Maj 2007, 09:36 _________________________________________________Witam wszystkich przyjaciół po długim czasie. Chciałem poinformować wszystkich uczestników forum audi, że główną przyczyną "uszkodzenia silnika" było pęknięcie plastikowej klapki regulacji podciśnienia w kolektorze ssącym. Wpadła do głowicy i narobiła bałaganu w głowicy. Silnik zimy odpalał a potem tracił ciśnienie i gasł. Cała sytuacja i objawy uszkodzenia były dziwne i były różne wersje uszkodzenia. Obecnie wszystko działa i jest OK. Jestem zadowolony z mojej Audi - są to dobre autka. Dziękuję za wszystko służę pomocą :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...