Skocz do zawartości
IGNOROWANY

FIFA 10


Rekomendowane odpowiedzi

:hi:Mam pytanie co do fify 10. Mianowicie......czy warto wyłożyć kasę na wersję na PC? :mysli: Gram w fifę już ponad 10 lat i nie zastanawiałbym się nad tym gdyby nie to, że po necie grążą głosy, że to kompletny niewypał?? :wallbash:

Może ktoś z was byłby bardzo wporządku i podesłał mi kopię gierki oczywiście nie za darmo..........

No i napiszcie coś o ciekawostkach które zauważyliście w wersji na PC. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA na PC to od 5-6 lat niewypał IMHO.

Wątpię, żeby w tym roku było inaczej.

Inaczej ma się zapewne sprawa z konsolami.

Jak tylko zakupię na PieSa, od razu podzielę się wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ludzie co z Was za gracze... bo niestety FIFA od 3 lat miazdzy PES'a. Nie wiem jak jest z najnowszym PESem.

'10 jest poprawiona wzgledem '09 - nowy drybling, odbijanie sie zawodnikow/gra barkami... jest troche smaczkow, gra sie tez nieco szybciej.

Jest to poprostu poprawiona '09. Ale czego mozna bylo oczekiwac? Tylko i wylacznie tego.

Ten tytul jest dopracowywany z roku na rok. Dla mnie jest swietny, a nie jestem niedzielnym graczem, tylko nad kazda seria spedzam od kilkudziesieciu do 100 godzin gry [same mecze] - co np. w wersji '09 jest notowane w statystykach gracza.

Nie wiem jak wyglada sprawa FIFY na PC, ale ostatnia pecetowa wersja jaka mialem w rekach to bylo chyba 2005...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niestety FIFA od 3 lat miazdzy PES'a.

zwracam uwage na błąd w tym zdaniu. zapewne zwykly błąd w druku . jesli mozesz popraw na "bo niestety PES od 3 lat miazdzy FIFE" i wszystko bedzie zgodnie z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ludzie co z Was za gracze... bo niestety FIFA od 3 lat miazdzy PES'a. Nie wiem jak jest z najnowszym PESem.

'10 jest poprawiona wzgledem '09 - nowy drybling, odbijanie sie zawodnikow/gra barkami... jest troche smaczkow, gra sie tez nieco szybciej.

Jest to poprostu poprawiona '09. Ale czego mozna bylo oczekiwac? Tylko i wylacznie tego.

Ten tytul jest dopracowywany z roku na rok. Dla mnie jest swietny, a nie jestem niedzielnym graczem, tylko nad kazda seria spedzam od kilkudziesieciu do 100 godzin gry [same mecze] - co np. w wersji '09 jest notowane w statystykach gracza.

Nie wiem jak wyglada sprawa FIFY na PC, ale ostatnia pecetowa wersja jaka mialem w rekach to bylo chyba 2005...

FIFA RULES I nie ma bata

a swoją drogą Flyer to w końcu znalazłem jakiegoś gracza swojego pokroju:D Musimy się kiedyś w fifkę zmierzyć. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam uwage na błąd w tym zdaniu. zapewne zwykly błąd w druku . jesli mozesz popraw na "bo niestety PES od 3 lat miazdzy FIFE" i wszystko bedzie zgodnie z prawdą.

Jestes niestety w mniejszosci :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten watek nie jest miarodajny... dla mnie miarodajne sa opinie znajomych, prasy etc.

Jeden woli brunetki, drugi blondynki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifa 10 w wersji PC to kupa jak zwykle... Wersja konsolowa to zupełnie inna gra, znacznie lepsza od wersji na pieca. Czyli w przypadku peceta pozostaje tylko PES i długo, długo nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzis zaistalowalem fife10 na PC. Wielka KUPA, a gra zajmuje 7.5Gb. Porazka

Ja tak samo, zagrałem chwilę i wyłączyłem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA na konsoli jest swietna, gralem rok temu w demo PES'a aktualnego na ubiegly rok i bylo bardzo slabe wzgledem EA :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash:kurna

napalyłem się na tą fifę jak głupi :kox:

załatwiłem oczywwiście oryginalną wersję :wink4:

zainstalowałem i włączam i wszystko było dobrze do momentu aż się menu nie włączyło i zawiecha,,,,,na sekunde pojawił się niebieski ekran konfliktu windows i automatyczny restart kompa......

i taK za każdym razem,,,nawet przeinstalowałem grę ale nic nie pomogło.....HELP ;([br]Dopisany: 14 Październik 2009, 09:23_________________________________________________Panowie a jest możliwość przeniesienia skłądów z fify10 do 09???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...