Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[TDI PD] Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem (Błąd 17994)


PIXI

Rekomendowane odpowiedzi

Michał sory dopiero zauwazyłem :embarrassed:

Drgania , oraz dziwne dzwięki ustąpiły po wymianie poduszek i gumowego odboju :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie bo jakis czas temu juz napisalem he he :naughty: a powiedz mi kupowales orginalne poduszki?? ile zaplaciles??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie bo jakis czas temu juz napisalem he he :naughty: a powiedz mi kupowales orginalne poduszki?? ile zaplaciles??

Tak ory , bo zamienniki nie cieszą się dobra renomą niestety .... co do cen :mysli: to teraz już nie pamiętam .A nie ma cen w temacie podanych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc 400zl od sztuki czyli kolo tysiaca wszystko wiesz ja jeszcze sprawdzam wtryski ale pod auto wejdę jutro wiec na co mam zwrócić uwagę sprawdzając poduszki?? u mnie nie ma trzasków na recznym moze dlatego że mam ręczny słaby i nie trzyma ha ha :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od jakiegoś czasu zaczęła mi drgać kiera i gałka skrzyni na jałowym. wibracje są odczuwalne na całym aucie. Wydaje mi się, że to poducha pod silnikiem. Wycieków nie ma, ale jest jakaś klapnięta. wkleiłem zdjęcie. U was też tak jest?

DSC02029.jpg

DSC02028.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to będzie gruby wydatek :wallbash:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 13:43_________________________________________________Kolego Daimos. Pytałem o wygląd poduszki, żeby jej bez potrzeby nie kupować. pytałem czy ma być załamanie. No to zobacz jak wygląda nowa.

DSC02031.jpg

więc po czym wnosisz, ze jest uszkodzona? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC02029.jpg

Powiedz mi że ta poduszka niema peknięcia :mysli:

Normalne że jest troche przyklapnieta ale nie az tak jak ta na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz korekcje wtryskow!! najlepiej to widac zaraz po odpaleniu jak sie zmieniaja wartosci u mnie nie wychodzilo na wlaczonym non stop tylko przy uruchamianiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam ten problem z tymi drganiami. jeszcze nie oceniłem jak wyglądają te poduszki. czytałem tez wcześniej że może byc plecionka walnieta. jak patrzyłem to do najlepszych nie należy ale chyba aż tak tragicznie nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy wiecie ile na chwilę obecną będzie kosztować ta poduszka silnika do AVF? nr części 8E0 199 379 BF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dodgrzeje troche temacik poduszek...czyli z nie ori co można założyć aby się dało jeździć bo kolega chce wymieniac a ori są troche drogie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...