Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[TDI PD] Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem (Błąd 17994)


PIXI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość harry19-19

ja dzisiaj wymieniłem poduchy ale nie ori tylko zamienniki nowe i o dziwo teraz nie drzy mi samochodem po dodaniu gazu , więc jak najbardziej jestem zadowolony a jak długo wytrzymują to już przekonamy się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy możecie podać nr poduszki z czujnikiem (lewej) do silnika AVF, rok 2004?

8E0199379AB

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
co wsadziłes?

poduszkę corteco ale uwaga , poducha corteco lewa nie ma czujnika a jeżli mamy u siebie czujnik poduszki w ori , to trzeba tylko ten czujnik zaślepić :decayed: a cena banalna tania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety corteco u mnie nie podziałało, miałem możliwość przetestowania i drgania wieksze, niz na starych, może dlatego, że według katalogu corteco te poduszki są do silników powyżej 2.4l a do naszych niestety nie znalazłem w tym katalogu. także ja dalej poszukuje ori w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik opiera się na 2 poduchach,skrzynia także na 2 a z przodu jest takie coś i tu każdy nazywa jak chce,odbojnik,poduszka,grzybek który trzyma silnik żeby ten nie poruszał się zbyt góra dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik opiera się na 2 poduchach,skrzynia także na 2 a z przodu jest takie coś i tu każdy nazywa jak chce,odbojnik,poduszka,grzybek który trzyma silnik żeby ten nie poruszał się zbyt góra dół.

Skrzynia zamontowana jest na centralnej podporze, oraz czterech poduszkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w b6 jest inna skrzynia a jeżeli w b5-chodzi o mocowanie??

Tu jest z małysza i jest podobna do tej co ja mam u siebie:

SKRZYNIA BIEGOW VW PASSAT AUDI A4 1.9 TDI AWX AVF (3784894282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj wymieniałem olej i zerknąłem na poduszki pod silnikiem, z obydwu wycieka olej. Mam pytanie czy należy już je wymieniać? Żadnych dziwnych odgłosów nie słychać, silnikiem przy gaszeniu i zapalaniu nie trzęsie, jedynie na luzie przy mocniejszym depnięciu na gaz to zatrzęsie.

Pod_lewa.jpg

pod_prawa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Silnik opiera się na 2 poduchach,skrzynia także na 2 a z przodu jest takie coś i tu każdy nazywa jak chce,odbojnik,poduszka,grzybek który trzyma silnik żeby ten nie poruszał się zbyt góra dół.

Skrzynia zamontowana jest na centralnej podporze, oraz czterech poduszkach.

zgadzam się :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od ciebie, olej się wylał i to niedawno gdyż plama wygląda na świeżą. W wyniku uszkodzonych poduszek poleci plecionka oraz pozostałe dwie poduszki pod skrzynia, dlatego jak planujesz jeździć autem to warto je wymienić chyba, że będziesz czekał aż się rozpadną na dwie części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik w AVF jest na dwóch poduszkach a skrzynia na jednej centralnej i tyle. Jest jeszcze odbój z przodu silnika ale tego nię zaliczany do poduszek.

Sony Xperia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdzałem cenę w Audi Wrocław - lewa 530 zł, prawa 500 zł. W sklepie Febi prawa 336 zł, lewa z wtyczką eletr. nie występuje jako zamiennik. Panowie ma ktoś dostęp do tańszych oryginalnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...