Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)


Olaf

Rekomendowane odpowiedzi

ta felga robi robote na audi straszna :D mi sie podobaja :D

tylko teraz trza spolerować na lustro to dopiero bedzie robić robotę... no ładne kółka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerka przez zime teraz chce na nich posmigac troche ;p

:thumbdown: poleruj ino już :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuj i na glebę, wtedy będą wyglądać.

W pudełku roboty nie zrobią :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: bede przez zime teraz chce sie na nich polansowac pod biedronka ;p[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:23_________________________________________________http://otomoto.pl/show?id=C20601327&preview=1 :) i aktulane foto zdjecia przy okazji wpadly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: bede przez zime teraz chce sie na nich polansowac pod biedronka ;p[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:23_________________________________________________http://otomoto.pl/show?id=C20601327&preview=1 :) i aktulane foto zdjecia przy okazji wpadly

chłopie ale ty zdanie zmieniasz :decayed:

co teraz planujesz kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ;) kasa mi potrzebna na dokonczenie remontu i umeblowanie mieszkania[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 16:10_________________________________________________jaki zal wystawilem auto za 14 obizam do 13,300 i nikt nie chce auto kurde sprawne jest i male zainteresowanie lol chce sprzedac dobre auto i juz nie wiem czy za duzo chce czy jak ;/ zalll a potrzebna mi kasa za to auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"monoblocki sa na sprzedaz cena 1500zł felgi sa z oponami 225/40 i 215/40 felgi sa do polerki bo lakier stary znich odchodzi a auto bedzie miec nowego wlasciela jednak gosc dal mi zaliczke i w nowym miesiacu bedzie inny dupowoz z audi"

oddałeś zaliczkę :tongue4::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo musilem koles odemnie z roboty sie rozmyslil a ze to ziomek co ze mna robi to co mialem zrobic ;/

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 16:36_________________________________________________krycha ty zacznij fona odbierac dzownilem 3razy o ta kiere i cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 razy dzwoniłeś, raz napisałem Ci żebyś oddzwonił

wybacz ale nie każdy siedzi non stop na telefonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzownilem chyba z 5x razy chciales napisac ;p[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 21:09_________________________________________________Audi Sprzedane !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzownilem chyba z 5x razy chciales napisac ;p[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 21:09_________________________________________________Audi Sprzedane !! :)

nareszcie się uwolniłeś :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...