Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)


Olaf

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha ale to juz dawno :) hahah dobry rok temu :) teraz mysle nad fisem :) tylko jak ktos juz to robil to moze mi podpowie czy tarcze moge przelozyc z mojego bo tam sa mile :)[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 10:44_________________________________________________czy moze mi ktos zrobic vt :) ?" z moimi obecnymi felgami chcialbym je zoabczyc w bialym kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ja juz poszlo pw :)[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 10:34_________________________________________________no i jest gwincik :)

jutro juz bydzie zalozony :)

img3833z.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ja juz poszlo pw :)[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 10:34_________________________________________________no i jest gwincik :)

jutro juz bydzie zalozony :)

img3833z.th.jpg

zakładasz gwint na zimę? po co :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ja juz poszlo pw :)[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 10:34_________________________________________________no i jest gwincik :)

jutro juz bydzie zalozony :)

img3833z.th.jpg

strzym ryj do wiosny, szkoda go na zime :good: bez sensu teraz go montowac, poczkaj chociaz az snieg zejdzie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze lampy na przod ale przeloze je dopiero kolo marca i kurde mam dylemat bo chcialbym je czarne :) ale boje sie ze je zepsuje ;/ nie chce ich dlatego rozklejac[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 22:16_________________________________________________pany musze go zalozyc bo mi sie rozciekl amortyzator i teraz jak jest wiecej niz minus 5 stopni to mi starsznie stuka tak jakby woda sie dostala i zamarzla i sie nie da sie jezdzic wogole bo na malej dziurze podskakuje na fotelu jakbym na rodeo byl ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze lampy na przod ale przeloze je dopiero kolo marca i kurde mam dylemat bo chcialbym je czarne :) ale boje sie ze je zepsuje ;/ nie chce ich dlatego rozklejac

Gwerty, robi bixenony czarne, za 600zł :naughty:, jak sie boisz sam robić to za***ista alternatywa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze lampy na przod ale przeloze je dopiero kolo marca i kurde mam dylemat bo chcialbym je czarne :) ale boje sie ze je zepsuje ;/ nie chce ich dlatego rozklejac

Gwerty, robi bixenony czarne, za 600zł :naughty:, jak sie boisz sam robić to za***ista alternatywa :good:

ale lampy musze mu dac i 600zł :) ? ja bym tylko chcial je w czarny mat zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze lampy na przod ale przeloze je dopiero kolo marca i kurde mam dylemat bo chcialbym je czarne :) ale boje sie ze je zepsuje ;/ nie chce ich dlatego rozklejac

Gwerty, robi bixenony czarne, za 600zł :naughty:, jak sie boisz sam robić to za***ista alternatywa :good:

ale lampy musze mu dac i 600zł :) ? ja bym tylko chcial je w czarny mat zrobic :)

600zł za gotowe lampy, Twoje Ci zostają, napisz do niego, bo przerabia też tak że dajesz mu swoje, i wychodzi dużo taniej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedziec :) plany sa dobre mysle jeszcze felgi na baialo pomalowac :) ale musial bym to zoabczyc w vt chociaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty, robi bixenony czarne, za 600zł :naughty:, jak sie boisz sam robić to za***ista alternatywa :good:

dobrze wiedzieć :przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie :) nie mam ale wlasnie chce sprzedac te sprezyny co mam teraz na amortyzatorach bo zakladam na dniach gwint :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie :) nie mam ale wlasnie chce sprzedac te sprezyny co mam teraz na amortyzatorach bo zakladam na dniach gwint :)

co masz za gwint?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis taki za 1300zł jakas lipna firma :)[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 13:56_________________________________________________Panowie powiedzcie mi czy malowac fele czy polerowac bo sam nie wiem jak malowac to na jaki kolor a jak polerowac to prosze o rady bo nie wiem jak hahah :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czarnym fajnie by polerka wygladała

Scansol srodek zeby sciagnac lakier z felg

Papier 400 na mokro

Papier 600 na kokro

Papier 800 na mokro

Papier 1000 na mokro

Papier 1500 na mokro

Papier 2000 na mokro

Pasta polerska Autosol według mnie najlepsza ale są też osoby używające Automaxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze dzieki wielkie :) jeszcze mysle nad czarnym matem tych felg a dlugo musze polerowac skoro tyle papierow to jakies limity sa w danym papierze zebym wiedzial zeby jednym nie za mocno skad mam wiedziec ze tyle bedzie dobrze danym papierem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jedziesz i widzisz że już bardziej nie będzie bardziej gładko na danym papierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jedziesz i widzisz że już bardziej nie będzie bardziej gładko na danym papierze ;)

dokladnie, jak dany papier juz bardziej nie da rady wygladzic to zmieniasz na delikatniejsza gradacje i tak do 1000 od 1000 lecisz na mokro do skutku i pasta i poprawki az bedzie lusterko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...