Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Swap silnika 2.0 tdi na 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie. zastanawiam sie czy w ogóle ktos to robił i chcialby sie podzielic informacjami jak to zrobić i czy po wymianie tego silnika nie ma żadnych problemów

Opublikowano

ale na 3.0 TDI??

ja nie widze innej opcji niz przekladka z innego rozbitego albo z anglika. majac oba kompletne przynajmniej z przodu...

tam rozni sie chyba wszystko co może, od pasa czolowego, chlodnic, wzmocnieniach, coolerach osprzecie. chyba wlasciwie wszystko co jest pod maska jest inne, skrzynie, most (bo 3.0 jest tylkow quattro a to juz inna podloga niz FWD) sprezyny i milion innych rzeczy....

nie wyobrazam sobie takiej operacji bez posiadania kompletnego dawcy. sam silnik to 10% problemu...

nie sadze zeby mialo to jakikolwiek sens ekonomiczny...

Opublikowano

Zgadzam się z przedmówcą, tu nie tylko silnik jest inny, do tego wszystkiego dochodzi układ wydechowy, zbiornik paliwa i wiele wiele innych rzeczy o których się nawet filozofą nie śniło :naughty:

Opublikowano

Tak jak koledzy piszą wyżej to chyba nie ma sensu. Tutaj masz SWAP 2.0 na 2.0... http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_swap_uszkodzonego_silnika_blb_na_bkd-t73643.0.html

Widziałeś to? Może jednak cos takiego jak już chcesz coś robić... :mysli:

P.S. Powodzenia. :hi:

Opublikowano
  • Autor

tak myslałem. alew chodzi mi o wieksza moc. bo 2.0 to nie jest odpowiednia jednostka do tuningu

Opublikowano

tak myslałem. alew chodzi mi o wieksza moc. bo 2.0 to nie jest odpowiednia jednostka do tuningu

czemu uważasz, że nie jest?

wiadomo, że im większy silnik tym większą moc możesz wykrzesac i więcej możliwości jest tuningu, ale przeciez z 2.0 też można porezac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wiec pozostanie mi wstawienie drugiego intelcoolera i zmiana turbiny

Opublikowano

tak myslałem. alew chodzi mi o wieksza moc. bo 2.0 to nie jest odpowiednia jednostka do tuningu

Od Mirona kuzyn do A3 wrzucał własnie 2,0 tdi bo z 1,9 nie dało sie już wiecej wycisnąć no i w Compsporcie wycisnęli coś ponad 240KM i bardzo dobrze sobie gość radzi na 1/4 mili. Po co Ci wiecej na tych naszych drogach jak nie ma gdzie tym pojeździć :polew:

Opublikowano

Swap 2.0 na 3.0 ? :mysli:

Chyba tylko sprzedać 2.0 i kupić 3.0 :decayed:

Opublikowano
:polew: Byl temat z dolozeniam Q do 1.9TDI i wszyscy doszli do wniosku, ze nie. Ty idziesz 2 kroki dalej tzn 2.0 >3.0Q. Jak dla mnie watek do zamkniecia. :hi:
Opublikowano
  • Autor

po prostu podejzewalem ze to praktycznie niewykonalne ale chialem za pytac jak bardzo niewykonalne.

i tyle na ten temat. możesz juz zamknąc watek

Opublikowano

BLB moze nie jest wdzieczny do tuningu, ale tu masz 2.0TDI@280PS: http://www.mrmotors.pl/projekty.php?id=16

Zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.