Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt ciemność - NA SPRZEDAŻ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

.. doszły również 16" zimowe :sick3:

Tak doinwestowane auto powinno miec 17" na zime ;)

w tym sezonie grzewczym budżet samochodowy wyczerpany niestety :disgust:

Opublikowano

Mozna kupic teraz ladna felge naprawde tanio.

Mi sie udalo wyhaczyc na ziem 17" (AVUS'y z B6) za 1000PLN z dobrymi letnimi kapciami :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mozna kupic teraz ladna felge naprawde tanio.

Mi sie udalo wyhaczyc na ziem 17" (AVUS'y z B6) za 1000PLN z dobrymi letnimi kapciami :kox:

po kupnie nowych felg puściłem wcześniejsze 18" z S4 za grosze - 1300 jak dobrze pamiętam :(

Opublikowano

Ile?! :blink:

Szkoda, ze nie wiedzialem, bo takich bede wlasnie szukal :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ile?! :blink:

Szkoda, ze nie wiedzialem, bo takich bede wlasnie szukal :wink4:

jedna była w sumie skrzywiona porządnie, ale i tak za tanio puściłem - niestety za tyle na allegro poszły :/

zresztą nie ma co plakać nad rozlanym mlekiem :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 17:37_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_tein_qsg80cvas2-t110173.0.html

jeśli ktoś potrzebuje porządnego gwintu w dobrej cenie :kox:

jeśli sprzedam to idzie wymianka na gwint z regulacją tłumienia, ponieważ tein bez regulacji się nie sprawdził w moim przypadku

Opublikowano

bajk co to za przedni derzak , gdzie go mozna kupic kto to robi ?

Opublikowano
  • Autor

bajk co to za przedni derzak , gdzie go mozna kupic kto to robi ?

www.hofele.com - nawet moja sztunia jest u nich w galerii :kox:

Opublikowano

Jeśli można wiedzieć ile kosztuje taki zderzaczek? Autko kozackie gratuluje;)

Opublikowano
  • Autor

Jeśli można wiedzieć ile kosztuje taki zderzaczek? Autko kozackie gratuluje;)

temat był już poruszany wcześniej w wątku :gwizdanie:

Opublikowano

przekozak ta twoja a4... naprawde

zderzak przod i kola robia dobra robote

no gwint tein`a :slina:

powodzenia w dalszych modach

Opublikowano
  • Autor

dzięki dzięki - z bixenonem wygląda dopiero tak jak powinien :naughty:

aczkolwiek nowe zdjęcia dopiero na wiosnę :embarrassed:

Opublikowano

Jeśli można wiedzieć ile kosztuje taki zderzaczek? Autko kozackie gratuluje;)

temat był już poruszany wcześniej w wątku :gwizdanie:

jestes pewiem przekopalem caly i nie znalazlem nigdzie infoo cenie.Przeciez to chyba nie jakas pilnie strzezona tajemnica

Opublikowano

Pisal, 600-700 EUR, albo nawet 800.

Opublikowano

Dzięki za info:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ale słodziak

16_633533441.jpg

niedługo akcja FMIC+HFC będzie grana :gwizdanie:

Opublikowano

Ale kozak :notworthy: te bbsy to wyglądają na 20" :kox: gleba idealna :notworthy:

Wzór furmanka, będziesz spawał swojego na avanta :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ale kozak :notworthy: te bbsy to wyglądają na 20" :kox: gleba idealna :notworthy:

Wzór furmanka, będziesz spawał swojego na avanta :naughty:

tak to 20" :kox: zostaję jednak przy 18" :naughty: tein robi swoje.. gdybym się przesiadł na bardziej komfortowe zawieszenie to podejrzewam, że przy 20" było by wygodniej niż jest teraz.. aczkolwiek ja nie poszukuję komfortu :evil:

Opublikowano

ile żre? z czystej ciekawosci

Opublikowano
  • Autor

ile żre? z czystej ciekawosci

ostatnio rezerwa pojawiła się po 350km :rolleyes:

Opublikowano

ile żre? z czystej ciekawosci

ostatnio rezerwa pojawiła się po 350km :rolleyes:

Będzie quattro?? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.