Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

szkoda że kolega KERCZI nie jest troszkę bliżej Łodzi - chętnie bym też okleił daszek

nie masz daleko z Lodzi...wpadnij kiedys na pol dnia to sie pomysli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

szkoda że kolega KERCZI nie jest troszkę bliżej Łodzi - chętnie bym też okleił daszek

nie masz daleko z Lodzi...wpadnij kiedys na pol dnia to sie pomysli :)

jak już wykombinuję jaką :mysli: mat czy połysk to dam znać :wink4:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 22:19_________________________________________________poza tym muszę jeszcze ogarnąć relingi tj. zdjęcie relingów i miejsce po nich :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi trochę to oklejenie ta folia a powiedzcie mi jak by to wyglądało na srebrnej audi myslałem o ciemnym dachu maska i tylna klapa macie moze jakieś zdjęcia

A przeglądałeś ten wątek? :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi trochę to oklejenie ta folia a powiedzcie mi jak by to wyglądało na srebrnej audi myslałem o ciemnym dachu maska i tylna klapa macie moze jakieś zdjęcia

A przeglądałeś ten wątek? :cool1:

Przegladałem i zauważyłem tylko 1 srebrną audi tylko z folia na dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam oklejone listwy i popielniczki wewnątrz folią 3m carbon i sam zakładałem. Powiem Wam że laminaty polecam do wewnątrz natomiast na zewnątrz już bym sobie tego w życiu nie założył. Miałem jakiś czas lusterka zrobione też folią 3m i jak auto jest przykurzone czy troche brudne to wygląda to jak jakiś wieś tuning, inna sprawa że każdy daje gwarancje a te laminaty jeżeli brzego nie są podwinięte jakoś pod element lubią się podrywać i wstawać od wysokich temperatur np w lato jak auto postoi na słońcu. Co do cen to na samą folie do oklejenia dachu np w avancie trzeba liczyć między 200-300 zł więc ceny 400 -500 zł za dach są jak najbardziej ok. Śmieszył mnie podobny temat na innym forum miłośników aut z grupy vag w Łodzi gdzie ktoś właśnie szukał firmy zajmującej się tym i były rzucane ceny za dach 80-100zł :). Jak by ktoś chciał obklejać jakieś elementy służe poradą i pomocą, mogę nawet za kaske odpowiednią to zrobić o ile będą to elementy wewnętrzne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi trochę to oklejenie ta folia a powiedzcie mi jak by to wyglądało na srebrnej audi myslałem o ciemnym dachu maska i tylna klapa macie moze jakieś zdjęcia

A przeglądałeś ten wątek? :cool1:

Przegladałem i zauważyłem tylko 1 srebrną audi tylko z folia na dachu

:gwizdanie:

DSC_10111.jpg

DSC_0963.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

szkoda że kolega KERCZI nie jest troszkę bliżej Łodzi - chętnie bym też okleił daszek

nie masz daleko z Lodzi...wpadnij kiedys na pol dnia to sie pomysli :)

jak już wykombinuję jaką :mysli: mat czy połysk to dam znać :wink4:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 22:19_________________________________________________poza tym muszę jeszcze ogarnąć relingi tj. zdjęcie relingów i miejsce po nich :mysli:

Karol ma patent na relingi :gwizdanie: sam demontował ,polecam mat :naughty: nie ma żadnych śladów -rys po 2 latach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jakie koszta oklejenia całego auta? Interesuję mnie biały połysk/perła + czarny dach w połysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jakie koszta oklejenia całego auta? Interesuję mnie biały połysk/perła + czarny dach w połysku

sedan 2000-2600 pln, [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 03:57_________________________________________________Dzisiaj w ramach walki z nuda, KLUCZYK CARBON EDITION :decayed:

d59f90614fb72347.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3m di-noc? Pięknie wyszło

Nie, ja jakos preferuje ORACAL :) - bardziej mi sie podoba struktura :)

tak zrobione z resztki przy oklejaniu listew wewnetrznych, ale efekt calkiem przyjemny, oczywiscie jak dla mnie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorwalem dzis carbon oracal 975 i bede oklejal w dlugi weekend

przyjemniejsza faktura i glebsza czern niz 3m di-noc

a na dach wrzucam czarny mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorwalem dzis carbon oracal 975 i bede oklejal w dlugi weekend

przyjemniejsza faktura i glebsza czern niz 3m di-noc

a na dach wrzucam czarny mat

no to czekamy na efekty :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...