Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i tego w tym autku brakowało szukaj reszty gratów:decayed:

jakaś czarna fela jak by tu wskoczyła do tego kolorku było by git:slina:

Opublikowano
  • Autor

Myśle założyć dystanse 10mm żeby troche wysunąć koła na zewnątrz.

Opublikowano

za malo chyba 10 dawaj wiecej zeby fajnie wygladalo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dopiero raczkuje w tym temacie dystansów. Gdzieś tam wyczytałem że powyżej 10mm nie jest zalecane. Jak to jest naprawdę ? Wtedy felga trzyma sie na samych śrubach ? Nie leży na piaście ? Bo są tez chyba dystanse z kołnierzami. Musze to ogarnąć...

Wreszcie udało się cyknąć jakieś foto czymś lepszym niż kalkulatorem.

Do pełnego S-line brakuje tylnego zderzaka.

644e8373570b1ac0gen.jpg

b2e552af654946fcgen.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

Z tylu koniecznie dwururke s lina:wink:

Opublikowano

I gleba:decayed:

Opublikowano
Z tylu koniecznie dwururke s lina:wink:

I felga...:banan::decayed:

Opublikowano

dobry kolor, chyba nie trudno Ci wyszukac fure na parkingu?!:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie trudno, rzeczywiście.

Ale z glebą może być ciężko na moich bezdrożach.

Mam 1BE.

Ile to jest w mm w dół od standardu ?

No i ile byście to widzieli obniżyć jeszcze heheh żeby to jakoś wyglądało...

c29d70a6a7855145gen.jpg

Felga jest w planach ale max 18''.

2-rurka by sie przydała ale chyba póki co sie nie zdecyduje....

Jest sens bawić sie w dystanse przy obecnym felunku ? Czy od razu lepiej nastawić sie na 18'' z małym ET ?

Jaki wzór polecacie do B6 ?

Nie mam kiedy zrobić foto porządnego bo albo cały czas jeżdze i auto co rusz ukurzone ale zła pogoda, a znowu jak pogoda jest to trzeba robić coś innego na budowie i auto zeszło lekko na drugi plan. Ale musze się zabrać za nie i troche wypucować bo tak zaniedbane to dawno nie było hehehehe

Opublikowano

Jak się nazywa ten niebieski lakier ?

Opublikowano
  • Autor

Jest na wlepce

LZ5F - Sprint Blue Pearl

Może pomyśle nad polerką. No i nie każdy aparat oddaje głębie tego koloru.

Tu przykład wypucowanego. U mnie 1 dzień po myciu auto zakurzone. Tak to jest w mieście przy hucie.

2295365385_1

Opublikowano

1BE to 20mm w dół, 1BV też 20mm, 1BA to stardard

Opublikowano

furka juz jest :kox: to kiedy jakas sesja :wink:

Opublikowano
  • Autor

Podjade do ciebie kiedyś to może razem coś sie wykręci. :wink:

Opublikowano

Ten kolor...:kox:

Opublikowano

Julo - jeśli zdecydujesz się zostać przy tej feldze to na tył załóż dystans 17mm a na przód 15mm (będzie gitara, sprawdzałem u siebie dla ori 17").

Jeśli chodzi o 18" (zakładam, że celujesz w ori) to dzięki ET43 i 8" szerokości - na dzień dobry zyskujesz już 8mm wypchnięcia pod rant (zatem jeśli to będzie za mało, trzeba się będzie posiłkować innym zestawem dystansów).

Furka wygląda coraz zacniej ale brakuje jej dupki do kompletu :wink: dlatego szukaj zderzaka tył - jeśli nie chcesz/nie masz funduszy na dwa wydechy - pozostaje typowy dla 1.9TDI spojler bez otworów na dyfuzory (8E9 807 521 H - aktualna cena w ASO 813zł). Przy "Sprint" Blue koniecznie pomaluj profil spojlera w czarny mat :thumbup1:

s20043.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję Bart za dokładną inf.

Masz rację, koniecznie chce zostać przy ory felgach jeśli będe zmieniał na 18''.

Póki co kupię te dystanse 17mm i 15mm. Tylko że to dosyć sporo i chyba muszą być z kołnierzem ? Jakby ktoś mi mógł doradzić z tym zakupem, gdzie szukać, bo jak znam życie pewnie są różne i oczywiście podrób pewnie też pełno... jak wszystkiego teraz.

Gleba a właściwie jej brak musi zostać jaka jest czyli 1BE -20mm, widzicie na fotach gdzie musze wjeżdzać na budowę.

Opublikowano

na 1bv tez na spokojnie wszedzie wjedziesz :decayed:

Opublikowano

no 1be daje rade, ale jak założysz dystans to nagle ci będzie brakowało większej gleby, niestety, ale taki efekt dają wysunięte na zewnątrz koła, jak są bardziej schowana to brak gleby aż tak nie przeszkadza, takie moje zdanie:wink:, a furka ci fajnie wyszła, ten kolorek robi wrażkę :naughty:

jak się zdecyduje na wydech na 2 strony to ci moją dokłądkę zostawie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.