Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Pomoc szybka potrzebna !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

założyłem dzisiaj zimówki na 16", gościu w ogóle mnie oszukał bo sprzedał mi stare strucle za 800 zł, oceńcie sami....

zdjcie0004c.jpg

ale mniejsza o to, chodzi mi głównie o odległość ramienia felgi od obudowy zacisków hamulcowych, jest tam jedynie milimetr przerwy, czy to nie za mało???? czy nie powinno być większe et? w ogóle nie wiem jakie powinno być to ET przy 2.7 TDI. Gdyby ktoś wiedział proszę o pomoc :)

Opublikowano

A na feldze jakie masz?

Opublikowano
jest tam jedynie milimetr przerwy, czy to nie za mało????

nie to wcale nie za malo

Opublikowano

masakra do b7 coś takiego na zimę, tak jak kolega jacek pisał na starych felgach masz nabite ET ale z moich informacji powinno ET42

Opublikowano
  • Autor

A na feldze jakie masz?

właśnie nie mam pojęcia, tyle, ze ledwo wciskam między obudowę a felgę monetę 5 zł no i ogólnie chyba wolałbym czarne stalówki niż to brzydactwo i jeszcze za 8 stów :( jutro jade mu je oddać, powiem, ze biją niemiłosiernie przy szybkiej jezdzie i są brzydkie :)

Opublikowano

Jedz człowieku bo AUDI wstyd wyjechać z garażu na tym czymś :naughty:

Opublikowano

Odleglosc jest ok, za to fele porazka , jedz do niego :good:

Opublikowano

One kiepsko wyglądają na B5 a co dopiero na B7 :sick3: 80-tki na takich często jeżdzą :tongue4:

Opublikowano

według etki wychodzi że ET 33

Opublikowano
  • Autor

sprawa rozwiązana, wymieniam te felgi na czarne nowe stalówki i spokój :) koszt to 400 zł, także drugie 400 które będzie mi winny zostaną jako część zapłaty za zimówki do Hiluxa a tanie nie są :) 590zł/szt :(

Opublikowano

Dobry wybór bo tamto co miałeś to szkoda gadać... :decayed:

A co do Hiluxa to duży samochód - duże koszty... :naughty::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no i znowu lipa, byłem u wulkanizatora i okazało się, ze stalówki 16" są za małe, tzn ocierają z przodu o zaciski, gościu nie miał stalówek które by pasowały. W dalszym ciągu zostałem z tymi brzydkimi alusami :) zastanawiam się czy coś takiego od B6 będzie pasowało do mojej 2.7 tdi ?

http://allegro.pl/item761434998_super_16_alufelgi_felgi_aluminiowe_audi_a4_a6.html

Opublikowano
  • Autor

A nie lepiej coś takiego od B7 http://allegro.pl/item780240825_nowki_oryginal_audi_16_5x112_a4_a6.html

Te od B6 powinny pasować, ale lepiej przymierzyć.

oczywiście, ze te co pokazałeś ładniejsze, ale szkoda je kupować i zakładać na zimę :)

najchętniej bym założył stalówki, tylko nie wiem jakie będą pasować - ehhh te hamulce :)

Opublikowano

Stalówki 16'' nie wchodzą na 321mm tarcze. Tylko alu i to nie każde. Albo 17'' i zapominasz o problemie.

Opublikowano

Mając takie auto trzeba się liczyć że eksplatacja nie będzie tania. Kup jakieś używki 17'' z odpowiednim ET patrząc na ori felgach i po problemie.

Opublikowano
  • Autor

Stalówki 16'' nie wchodzą na 321mm tarcze. Tylko alu i to nie każde. Albo 17'' i zapominasz o problemie.

no to problem rozwiązany :) w takim razie szukam jakiś innych alusów 16 calowych

Mając takie auto trzeba się liczyć że eksplatacja nie będzie tania. Kup jakieś używki 17'' z odpowiednim ET patrząc na ori felgach i po problemie.

dobrze wiem jakie są koszty utrzymania takiego auta, jednak kupno 17" alusów mija się chyba z celem, skoro mam nówki zimowe 16", pozostaje tylko dopasować do nich jakieś ładne fele :)

albo pomaluję te co mam na czarno :D[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 13:52_________________________________________________http://www.felgi.pl/felga/250,2227/felgi_drag_racing_519_mb_audi_a4_avant_2_7_tdi__b7__2006.htmlx

będa pasować do B7 ??? chyba wezmę :)[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 19:38_________________________________________________felgi zmienione, może nie są piękne ale nowe i tylko 100 zł droższe niż te stare strucle :)

zdjcie0009z.jpg

zdjcie0010q.jpg

Opublikowano

Szału nie ma ... :gwizdanie:

Opublikowano

Jak na zimę, są ok :good:

Opublikowano

Szału nie ma ... :gwizdanie:

chyba nie czytałeś wątku od początku kolego, te felgi są na zime więc są ok! ciekaw jestem jakie ty masz? :gwizdanie:

Co innego gdyby to były felgi na sezon letni to wtedy mozną powiedzieć, ze szału ni ma :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.