Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Pomoc szybka potrzebna !


Pzwmichal

Rekomendowane odpowiedzi

założyłem dzisiaj zimówki na 16", gościu w ogóle mnie oszukał bo sprzedał mi stare strucle za 800 zł, oceńcie sami....

zdjcie0004c.jpg

ale mniejsza o to, chodzi mi głównie o odległość ramienia felgi od obudowy zacisków hamulcowych, jest tam jedynie milimetr przerwy, czy to nie za mało???? czy nie powinno być większe et? w ogóle nie wiem jakie powinno być to ET przy 2.7 TDI. Gdyby ktoś wiedział proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra do b7 coś takiego na zimę, tak jak kolega jacek pisał na starych felgach masz nabite ET ale z moich informacji powinno ET42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na feldze jakie masz?

właśnie nie mam pojęcia, tyle, ze ledwo wciskam między obudowę a felgę monetę 5 zł no i ogólnie chyba wolałbym czarne stalówki niż to brzydactwo i jeszcze za 8 stów :( jutro jade mu je oddać, powiem, ze biją niemiłosiernie przy szybkiej jezdzie i są brzydkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa rozwiązana, wymieniam te felgi na czarne nowe stalówki i spokój :) koszt to 400 zł, także drugie 400 które będzie mi winny zostaną jako część zapłaty za zimówki do Hiluxa a tanie nie są :) 590zł/szt :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór bo tamto co miałeś to szkoda gadać... :decayed:

A co do Hiluxa to duży samochód - duże koszty... :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znowu lipa, byłem u wulkanizatora i okazało się, ze stalówki 16" są za małe, tzn ocierają z przodu o zaciski, gościu nie miał stalówek które by pasowały. W dalszym ciągu zostałem z tymi brzydkimi alusami :) zastanawiam się czy coś takiego od B6 będzie pasowało do mojej 2.7 tdi ?

http://allegro.pl/item761434998_super_16_alufelgi_felgi_aluminiowe_audi_a4_a6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej coś takiego od B7 http://allegro.pl/item780240825_nowki_oryginal_audi_16_5x112_a4_a6.html

Te od B6 powinny pasować, ale lepiej przymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej coś takiego od B7 http://allegro.pl/item780240825_nowki_oryginal_audi_16_5x112_a4_a6.html

Te od B6 powinny pasować, ale lepiej przymierzyć.

oczywiście, ze te co pokazałeś ładniejsze, ale szkoda je kupować i zakładać na zimę :)

najchętniej bym założył stalówki, tylko nie wiem jakie będą pasować - ehhh te hamulce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalówki 16'' nie wchodzą na 321mm tarcze. Tylko alu i to nie każde. Albo 17'' i zapominasz o problemie.

no to problem rozwiązany :) w takim razie szukam jakiś innych alusów 16 calowych

Mając takie auto trzeba się liczyć że eksplatacja nie będzie tania. Kup jakieś używki 17'' z odpowiednim ET patrząc na ori felgach i po problemie.

dobrze wiem jakie są koszty utrzymania takiego auta, jednak kupno 17" alusów mija się chyba z celem, skoro mam nówki zimowe 16", pozostaje tylko dopasować do nich jakieś ładne fele :)

albo pomaluję te co mam na czarno :D[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 13:52_________________________________________________http://www.felgi.pl/felga/250,2227/felgi_drag_racing_519_mb_audi_a4_avant_2_7_tdi__b7__2006.htmlx

będa pasować do B7 ??? chyba wezmę :)[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 19:38_________________________________________________felgi zmienione, może nie są piękne ale nowe i tylko 100 zł droższe niż te stare strucle :)

zdjcie0009z.jpg

zdjcie0010q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma ... :gwizdanie:

chyba nie czytałeś wątku od początku kolego, te felgi są na zime więc są ok! ciekaw jestem jakie ty masz? :gwizdanie:

Co innego gdyby to były felgi na sezon letni to wtedy mozną powiedzieć, ze szału ni ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...