Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie wyrezany ładnie :)

Kiedyś miałem Leona 1,8tdi 4x4 i po wrocławskich zakrętach pokazałem jednemu 20 latkowi z bentleya continentala jak się jezdzi

cóż za sukces :D

Acha, więcej jak 287km/h mój nie jedzie

Wg GPS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie zmierzymy się po zakrętach ? :evil: Skoro jesteś taki dobry :naughty:

to moze i ja wpadne niebieskim i zamiote was obu :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zrobil sie watek z krainy basni to chyba kazdy moze sobie popuscic wodze fantazji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczcie Panowie to OT... na temat osiagow sobie mozecie popolotkowac w dziale TUNINGU :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox , tak wiem Ty miales 205 on 305 ... ale to Auto na takich gumach jezdzi :) i ma 10.9 do 200km/h wiec jak bys nie cisnol to on ma nad Toba 50-60km/h (240km/h robi w 16s) przewagi czyli pojdzmy w dol - 15m/s :decayed: to jak myslisz gdzie bedzie po 30s przejazdzki ... albo po 1minucie :decayed: . Przeciez tu nie ma co swirowac jechaliscie po autobanie a nie zakretach (choc tu to dopiero by Cie zostawil)

Ja Ci powiem jak bylo... gosc mial 6ke wbita i bujal sie od 100 a Ty szarpales biegami i siedziales mu na ogonie jak sie gosc zorientowal to przy 280 docisnol gaz i tyle go widziales... GT2 jedzie bardzo podobnie jak RS6 MTM 730km ... Wiec nie wiem o czym tu wogole rozmowa. Przeciez to auto ma duzo nizszy wspolczynnik oporu powietrza i Twoje nawet 155 nie zrobilby na nim zadnego wrazenia .

Turdzi tu nie ma co gadac Tuner czy nie Tuner, jak ktos pisze takie rzeczy to trzeba to dementowac (to forum motoryzacyjne a nie poczytaj mi mamo)bo potem 19 latki czytajace forum mysla ze sobie kupia 3.0tdi wytna DPF dostroja i beda Swiniaki na trasie lykali.

Patryk jesli Cie urazilem to sorry nie to bylo moim zamiarem :hi: tylko zejdzmy na ziemie .

Auto masz piekne i napewno pieknie jezdzi :good: :good: mimo ze to nie Avant :tongue4: , chyle czola za robote i za wiedze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi[/b] tu nie ma co gadac Tuner czy nie Tuner, jak ktos pisze takie rzeczy to trzeba to dementowac

mmcv na początku myślałem ze sie wygłupia , ale podpuściłem i poszedł......... do 289 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox , tak wiem Ty miales 205 on 305 ... ale to Auto na takich gumach jezdzi :) i ma 10.9 do 200km/h wiec jak bys nie cisnol to on ma nad Toba 50-60km/h (240km/h robi w 16s) przewagi czyli pojdzmy w dol - 15m/s :decayed: to jak myslisz gdzie bedzie po 30s przejazdzki ... albo po 1minucie :decayed: . Przeciez tu nie ma co swirowac jechaliscie po autobanie a nie zakretach (choc tu to dopiero by Cie zostawil)

Ja Ci powiem jak bylo... gosc mial 6ke wbita i bujal sie od 100 a Ty szarpales biegami i siedziales mu na ogonie jak sie gosc zorientowal to przy 280 docisnol gaz i tyle go widziales... GT2 jedzie bardzo podobnie jak RS6 MTM 730km ... Wiec nie wiem o czym tu wogole rozmowa. Przeciez to auto ma duzo nizszy wspolczynnik oporu powietrza i Twoje nawet 155 nie zrobilby na nim zadnego wrazenia .

Turdzi tu nie ma co gadac Tuner czy nie Tuner, jak ktos pisze takie rzeczy to trzeba to dementowac (to forum motoryzacyjne a nie poczytaj mi mamo)bo potem 19 latki czytajace forum mysla ze sobie kupia 3.0tdi wytna DPF dostroja i beda Swiniaki na trasie lykali.

Patryk jesli Cie urazilem to sorry nie to bylo moim zamiarem :hi: tylko zejdzmy na ziemie .

Auto masz piekne i napewno pieknie jezdzi :good: :good: mimo ze to nie Avant :tongue4: , chyle czola za robote i za wiedze :hi:

NIe mam się o co obrażać bo masz 100% rację. Nie napisałem nigdzie w poscie że moje auto jest tak szybkie jak porsche bo ludzie kupowaliby Audi zamiast Porsche. Miałem oikazję jeżdzić u nas we wrocławiu Ferrari f550 maranello i wiem jak takie super auta potrafią zrobić wirnik z d*py klienta jak się chce. Stwierdziłem po prostu fakt że moje auto jest 4 krotnie tansze jak nie 5 krotnie a róznica nie była taka masakryczna jakby mogło się wydawać. Koniec Ot bo zalatuje wieśniactwem. Nigdy się przed nikim nie chwaliłem a ci co prywatnie mnie znają wiedzą jak jest bo tu nie ma czym chwalić:) A Ciebie Flyer prosiłbym o pousuwanie kilku zbędnych postów również z moimi bo nic nie wnosza do wątku.

Ps- prędkośc mam taka maksymalną bo mam sciągnięty limiter prędkości i odcinka przesunięta o 100 obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox przyznam ze zyskałeś w moich oczach , wyszedłeś z twarzą ,spokojnie wytlumaczyles co i jak a nie z ryjem , chamstwem i moje najlepsze.Szacun ! .

PS. Mam nadzieje ze wiesz ze to taka gadka byla z przymrużeniem oka :wink4: ( oczywiście ten post tez do kosza :) ) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do prędkości, to tak się składa, że miałem okazję wracać z Patrykiem ze zlotu z Bukowiny... 280km/h samochodem jechałem pierwszy raz w życiu... kto chce niech wierzy, kto nie, to jego sprawa...

co do porsche, wreszcie ktoś słusznie zauważył, że są jeszcze inne czynniki niż tylko suche papierowe fakty...

nikt nie napisał przecież, że audi 3.0tdi łykneło porsche... wiadomo, że prosiak jest szybszy, jest i kropka... ale tak się składa, że za kierownicą tegoż słynnego już prosiaka siedział krawaciarz, który nie wiadomo ile miał wiedzy i umiejętności na ogarnięcie takiego potwora, zwłaszcza w ruchu ulicznym... tak się składa, że byłem świadkiem tego wydarzenia i niestety przez takiego krawaciarza, mój mit o porsche trochę podupadł... myślę, że Pan nie sądził, że ktoś spróbuje go nawet podpuścić, a tu proszę... klekot na ogonie... oczywiście nie trwało to długo i po otwarciu wydechów, rakieta zastartowała... jednakże różnicy spodziewałem się ogromnej, a skończyło się wcale nie tak źle... mina Panów z porsche bezcenna...

życie to nie film i czasem właśnie spodziewane wyniki sondażowe zdecydowanie różnią się od rzeczywistości... sami wiemy to najlepiej...hihiih

dobrze, że emocje opadły, nie chce już nikogo podburzać do dalszej dyskusji, fajnie, że wszystko wyjaśniło się bez walki :naughty:

Patryk furacz kozak, wiesz dobrze, co ja ci mogę więcej powiedzieć... już jestem pewny, że kolejny mod wpasuje się idealnie w cały projekt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze maly OT , retrikal dla mnie 15m/s jest spora roznica ,... ktos tu sie kiedys podniecal jakie to RS6 ma odejscie... ataki Prosiak wciaga RS6 bez najmniejszych problemow. Tyle w temacie mitow o Porsche :) . :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie to nieczęsto spotykany index prędkości w zimowych kołach musisz mieć :cool1:

zdecydowanie wyczyściłbym wątek, bo niepotrzebnie będzie zajmował więcej miejsca na nowym serwerze :>

projekt a4 i efekt końcowy jest jednym z najciekawszych na forum, jeśli nie w polsce, a samo porównywanie gt2 do 3.0tdi jest kompletnie pozbawione sensu w jakim kolwiek kontekście..

a i krawaciarzy bym tak całkiem nie przekreślał, bo kto wie czy w weekendy nie upalają zielonego piekła czy innego toru.. a znam i takich :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox ja tam twoją stronę trzymam, jak napisałem, że 2.0 TDI od 160 do 200 równo z WRXem szło to też mnie wyśmiali a było jak było i tylko ja wiemi ten z WRXa, teraz mam więcej zabawy swoją ciężarówką :polew: i większość 2.0 TDI zjadam na śniadanie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modów ciąg dalszy. Po długich oczekiwaniach przyszły przed chwila lampy tylne LEd :

Oto załozone na szybko:

dsc04836sf.jpg

dsc04837g.jpg

Są jeszcze w wersji smoke i dymiony czerwony taki jak mój. Zdjęcia umieszczę po powrocie bo były robione jego telefonem a ja zaraz wylatuje :wink4:

:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

Lampy są już w sprzedaży u mojego znajomego w firmie Net-Cars z Wrocławia. Jakby ktoś był zainteresowany i np. zebrało się kilku chętnych czy to na lampy do sedana czy kombi jestem w stanie załatwic dobry upust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1078545787_lampy_tylne_audi_a4_b7_diodowe_led_cz_dym_nowosc.html

Prosze, tu sa namiary na kolegi sklep. Tak jak pisałem jeśli uzbiera się conajmniej 3 klientów cena będzie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox moglbys jeszcze szybko cyknac foto jak swieca ?

w sensie zeby bylo widac zapalony prostakat bo to co jest n allegro to nie bardzo pewnie oddaje rzeczywisty efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...