Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Autokasko + parking ? Czy nie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam Audi a4 2.5TDi V6 150km rocznik 1998. Kupiłem dzis autokasko(2100zl)

Zalozony bede mial blokade skrzyni biegów i jakis autoalarm za 1200zl ( oczywiscie bez kosztów montażu )

i tak sobie pomyslalem ze zostawic pod blokiem czy do parkingu go dac? co myslicie ? czy warto do parkingu ?

za parking bede musial dac 120zl mies. czyli 1400 wyjdzie na rok. troche mi szkoda ale jaka jest wasza opinia?

Opublikowano

Jestem tego samego zdania co Brynia AC zaplacone ale auto spokojnie na parkingu, Adamooo moze sie na ten temat wypowiedziec bo on stawial pod blokiem i mial codziennie niespodzianki :rolleyes:

Opublikowano

Parking i to strzeżony jest ok

Ja na takim stawiam, odkąd mam A4

świadomość " swojego " miejsca, które zawsza czeka na Ciebie jest przy dzisiejszych tłokach pod blokami nieoceniona, dodatkowo można na parkingu swobodnie pogrzebać przy swojej niuni

Ja dodatkowo mam parking zadaszony i bramę na pilota ( miejsce wykupione na własność ) :a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano

Stawiaj pod blokiem i daj namiary :D

POd blok dobre są takie same wraki, parking ok, a strzeżony to juz wogóle high end ;)

JA mam garaż na 2 samochody i trzeba stawiać nowy, tym razem grzany najlepiej i garaż a nie wiate :P

Opublikowano
  • Autor

U mnie taka spokojna dzielnica, chociaz w klatce obok mieszk pare dresów.

najlepsze auta jakie widzialem tutaj i czesto widuje to nowy civic i A6 nowa.

ale oni nie parkuja przez noc. Jakbym mial zostawic pod blokiem to raczej bym

zostawil tak na poboczu ulicy. bo tam jest taki pas ze mozna parkowac. POd moim

blokiem stoja Peugoet 307 , fabia , ford focus i pare cinquecento (oni stoja

przez noc)

Nie wiem juz.

Opublikowano

Parę lat temu miałem VW Jettę wartości 2 tysięcy złotych i też płaciłem 120 za parking.

Wolałem zapłacić kasę, niż potem ewentualnie uganiać się za szybą, tracić czas na jej montaż (dla jaj Ci mogą wywalić, żebyś nie miał za długo radochy z nowego samochodu), albo musieć któregoś pięknego dnia jechać autobusem do pracy.

Poza tym, jak sobie pomyślę, że codziennie miałbym szukać nowego miejsca do parkowania, kombinować, wciśkać się itd - po stokroć wolę wydać 120 zeta i mieć to wszystko gdzieś.

Opublikowano

Parking oczywiście :exclaim:

Opublikowano
tym razem grzany najlepiej

oj tylko nie grzany to nie jest dobre dla samochodu :wink:

U mnie taka spokojna dzielnica,

a gdzie ty w Polsce masz spokojne dzielnice :eek:

Opublikowano
oj tylko nie grzany to nie jest dobre dla samochodu

tutusik napisał/a:

Dokładnie , autko bęzie" gniło" w grzanym

Opublikowano
autko bęzie" gniło" w grzanym

Gnić bardziej to będzie w garażu w którym nie ma wentylacji nawet w tym nie grzanym

Opublikowano

Ja ci dam mała zagowztkę:

Poszukaj i kup w okolicy garaż!

Od biedy możesz w 100% sfinansowac go kredytem bankowym - jaka rata sprawdz sobie i porównaj z kosztem parkingu. Wkońcu graż będzie spłacony i twóją własnościa to też się liczy, a odsprzedaża jak byś sie miał przeprowadzać to żaden problem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.