Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z zamkiem,błąd 01811-problem rozwiązany


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Skorzystałem z Waszych doświadczeń z tą jednak różnicą,że wszystkie pęknięte i przerwane przewody przeciąłem,dołożyłem około 1 cm na długości każdego z nich.Połączyłem na skrętkę,przed tym nałożyłem koszulkę termokurczliwą i następnie nasunąłem koszulkę traktując ją zapalniczką.Przewód do skręcenia miał pierwotną długość 3 cm.Wszystko działa prawidłowo.Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tę uwagę czaki22.Masz zupełną rację poddana wysokiej temperaturze koszulka termokurczliwa z czasem stwardnieje na tyle,że pękanie zacznie się od nowa.Rozebrałem to jeszcze raz i na wszelki wypadek każdy zawinąłem taśmą izolacyjną mięciusią jak pupcia niemowlęcia(charakteryzuje się ty,że jest matowa).Nie wiem czy to coś poprawi ale jak czaki napisał,to musi mieć rację.Zastanawiałem się czy za jakiś czas nie wymienić całej wiązki na nową ponieważ moja A4 ma już 10 lat i takie awarie to norma,tym bardziej że dostęp jest niemal doskonały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie problem zaczał sie 3 dni temu nie otwieraja sie drzwi kierowcy z pilota tylko z kluczyka a do tego wszystkiego doszło jeszcze to ze tylko kierowca moze otwierac szyby wszystkie procz kierowcy :/ myslicie ze to przetarty przewód czy raczej moduł ?

Prosze powiedzcie mi jak wypiąc ta kostke z karoseri auta . jest w koło niej przyległa guma trzeba ja sciagną ? nie chciałbym jej porwac . jak sie to wypina? rozebrałem tapicerke drzwi elegancko poszło wypiałem gume łącząca drzwi z karoserią ale co z ta kostką ? jak ja wypiąc bez rozrywania gumy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jak Robo_A4, nie można otworzyć drzwi tylnych od strony pasażera, ani pilotem, ani od środka. Macie jakiś pomysł, bo żeby cokolwiek w nich sprawdzić, to muszę je najpierw otworzyć, ale jak???

kolego w instrukcji pisze ze awaryjnie trzeba pociągnąc razem za klamke wewnętrzną i zewnętrzną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć jaki kolor przewodu odpowiedzialny jest za zamykanie z pilota drzwi kierowcy? Mam błąd 01811, sprawdziłem przewody między drzwiami i dwa przerwane połączyłem (żółto-niebieski i żółto-zielony), jednakże błąd pozostał i drzwi nie zamykają się dalej z pilota. Proszę o pomoc.

Puki co odkryłem:
Głośnik (+) : Brąz/zieleń
Głośnik (-) : Niebiesko/żółty

Stały + : Czerwono/ czrny
Stały - : Brązowy

centralny z pilota : Czerwono/pomarańczowy

??? : Czerwono/brązowy

??? : Pomarańczowo/zielony

??? : Pomarańczowo/brązowy

ycc345ax.jpg

Dobra sam ogarnąłem. Dziękuje z "zainteresowanie" tematem.

Edytowane przez lukasfenix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...