Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Co to za część?


Rosji55

Rekomendowane odpowiedzi

poprostu Ci się nie załącza jak jest mniej niż bodajze 4 stopnie ciepła ( B5 )

On pisze, że mu się załącza. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie się załącza od + 3 stopni, zauważyłem to wczoraj w garażu. Mam pytanie czy klima sama ma prawo się włączyć ? Nie nacisnąłem śnieżynki a ona się włączyła, chyba, że pamiętała poprzednie kliknięcia na śnieżynkę i dopiero jak temp. korzystna to załączyło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie się załącza od + 3 stopni, zauważyłem to wczoraj w garażu. Mam pytanie czy klima sama ma prawo się włączyć ? Nie nacisnąłem śnieżynki a ona się włączyła, chyba, że pamiętała poprzednie kliknięcia na śnieżynkę i dopiero jak temp. korzystna to załączyło ?

może miałeś włączone na AUTO to wtedy jak temperatura jest odpowiednia to klima automatycznie się włączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam na auto mam cały czas manual

mi tez sie ostatnio zalaczyla samoczynnie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafi to auto musialo stac gdzies gdzie bylo troche cieplej, albo pod tesco :naughty: ogolnie nie powinna sie zalanczac klima ponizej 3-5st w plusie jednym z powodow moze byc to ze olej staje sie gesty i moze uszkodzic sie sprezarka, co do fotki to to co jest zaznaczone to cisnieniowka niskiego cisnienie (presostat) kolega wyzej napisal ci jak on dziala, jezeli chodzi o uzupelnianie to mozne tamtedy doladowac uklad poprzez zmostkowanie tej cisnieniowki a w jej miejsce podlaczenie weza np na 410 .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...