Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Prośba o poradę w konfuguracji zawieszenia


STO_PROCENT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :hi:

W końcu zdecydowałem się obniżyć furaka, najprawdopodobniej wybiorę TA technix z allegro

Miesiąc temu wymieniałem amortyzatory z tyłu (standardowe) plus odboje i osłony

Czy jeśli kupię tylko amortyzatory przednie i zestaw sprężyn TA technix a z tyłu zostaną standardowe praktycznie nowe amory to zrobie dobrze?

Pisałem maila do sprzedającego odpisał że zestaw sprężyn jest jednakowy dla 1.6 1.8 i 1.9 (hmm diesel jest cięższy od 1.6 :mysli:)

Czy ktoś miał podobny problemi mogłby mi poradzić co robic w tej sytuacji?

Pozdrawiam _PROCENT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe amorki napewno dostaną bardziej w d... na obniżonych springach. Ale, że masz nowe to może jakiś czas pociągną.

Jeżeli jednak kupisz na przód utwardzone amorki (skok skrócony pewnie), to zapewne odczujesz różnicę w prowadzeniu się samochodu - tył będzie niespokojny i będzie się bardziej bujał, co w skrajnym przypadku może doprowadzić to wyjechania tyłem z zakrętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu pchnalbym te amory co kupiles a zamiast ta technix wsadzil sprawdzone przez forumowiczow i tanie mts technik komplet p+t

http://motoallegro.pl/item772827069_zawieszenie_sportowe_audi_a4_b5_40_40mm_od_mts.html

lub gwint

http://motoallegro.pl/item779149077_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5_94_01_od_mts.html[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 23:27_________________________________________________tylko z tego co pamietam to ktos mial problem z nizej siedzacym tyłem przy MTS.. poszukaj kto to byl i zapytaj czy sie ulozylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...