Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Woda się gotuje w zbiorniczku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie mam problem walcze juz 3tyg i nic. Woda mi się gotuje i wypycha zbiorniczkiem, zimne powietrze tylko leci, ciepłego niema wogle wewnatrz auta.mówiono że 1. uszczelka pod głowica - uszczelka nowa, głowica splanowana, na podcisnienie sprawdzona- niepomogło 2. pompa wody do wymiany - pompa nowa zero poprawy 3. termostat- termostat nowy zero poprawy Może jakieś konkretne propozcyje????? :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

Zapchana lub zapowietrzona nagrzewnica- brak obiegu i wylatuje zbiorniczkiem wyrównawczym-zaczął bym od tego skoro zimno w środku. A temp. silnika w normie?

Opublikowano
  • Autor

temperatura rośnie do 105 a nagrzewnica odpowietrzona i sprawdzona. ja myśle ze zapowietrzony jest cały układ. Robił kiedyś już to?? od czego zacząć i jak odpowietrzac ci po kolei ????

Opublikowano

Witam! Proponuję też sprawdzić korek na zbiorniczku wyrównawczym - może uszkodziły się zaworki przez co nie trzyma odpowiedniego ciśnienia i dochodzi do zagotowania płynu.

Opublikowano

Woda czy płyn ? Bo to ogromne znaczenie. Bo jak woda to się nie dziwię.

Opublikowano

temperatura rośnie do 105 a nagrzewnica odpowietrzona i sprawdzona. ja myśle ze zapowietrzony jest cały układ. Robił kiedyś już to?? od czego zacząć i jak odpowietrzac ci po kolei ????

Żeby odpowietrzyć układ trzeba podnieść zbiorniczek wyrównawczy, zsunąć trochę wąż z otworem dpowietrzającym z nagrzewnicy. Przez otwór powinno uchodzić powietrze z układu. Było o tym sporo na forum.

Powodzenia.

Opublikowano
  • Autor

petrygo a nie woda. A czy jeżeli odkrecimy korek od zbiorniczka całkowicie to przy temp 90C woda bedzie wyrzucała sie ze zbiorniczka do góry???????

Opublikowano

petrygo a nie woda. A czy jeżeli odkrecimy korek od zbiorniczka całkowicie to przy temp 90C woda bedzie wyrzucała sie ze zbiorniczka do góry???????

oczywiscie,ze tak-jak silnik jest rozgrzany-to i cisnienie cieczy wzrasta-odkrecajac korek, zawsze cos wyrzuci...
Opublikowano

oczywiscie,ze tak-jak silnik jest rozgrzany-to i cisnienie cieczy wzrasta-odkrecajac korek, zawsze cos wyrzuci...

Uwaga to może być niebezpieczne. Ubywa Ci płyn ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.