Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gołota vs Adamek - Kto wygra ?

Kto wygra pojedynek ??

  1. 1. Kto wygra pojedynek ??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co teraz ogladamy :polew:

teraz idziemy tymon spać

boże michał co ty pierdilisz ja śpię z moją :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to co teraz ogladamy :polew:

Jak Żona napieerdala gołotę za przegraną walke :decayed:

Opublikowano

I wszystko się odbyło jak było w umowie Andrzej dał przepustkę Tomkowi zawiną kasę tą oficjalną i nie oficjalną i jest GIT

Opublikowano
  • Autor

Wszystko przez to że jak endrju szczena wypadła to jej dobrze nie umyli :polew::decayed:

Opublikowano

Wałujew jest nie do pokonania. Rosja to osobna liga :>

Opublikowano

I wszystko się odbyło jak było w umowie Andrzej dał przepustkę Tomkowi zawiną kasę tą oficjalną i nie oficjalną i jest GIT

A co w tym dziwnego? Od początku o tym mówiłem.

Bez Gołoty Adamek musiałby stoczyć 150 walk z kelnerami, żeby powalczyć z kimkolwiek znanym.

Opublikowano

I wszystko się odbyło jak było w umowie Andrzej dał przepustkę Tomkowi zawiną kasę tą oficjalną i nie oficjalną i jest GIT

No ba..Poziek był świadkiem :decayed::D:polew: :polew:

Opublikowano

Góral pokazał klasa..i wierze , że to dopiero początek :good:

Zgadzam się, ale zanim dostanie szansę walki z kimś z czołówki, musi jeszcze zlać w USA kilku mocnych średniaków :gwizdanie:

I przybrać masy, tak z 15kg...

Opublikowano

I wszystko się odbyło jak było w umowie Andrzej dał przepustkę Tomkowi zawiną kasę tą oficjalną i nie oficjalną i jest GIT

No ba..Poziek był świadkiem :decayed::D:polew: :polew:

Niemożliwe.

Poziek dziś wieczorem był promotorem Ibisza :decayed:

Opublikowano

ciekawe kto tą butelke rzucił chyba wihajster :polew::tongue4:

Opublikowano

Wszystko przez to że jak endrju szczena wypadła to jej dobrze nie umyli :polew::decayed:

Chcesz powiedziec, że po tym incydencie Jędruś nie czuł już smaku zwycięstwa ? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Najlepsze z tej walki to utworek z wejścia Adamka

Opublikowano

I wszystko się odbyło jak było w umowie Andrzej dał przepustkę Tomkowi zawiną kasę tą oficjalną i nie oficjalną i jest GIT

No ba..Poziek był świadkiem :decayed::D:polew: :polew:

Niemożliwe.

Poziek dziś wieczorem był promotorem Ibisza :decayed:

Nigdy nie uwierzę, że Nasz Michał podawał Ibiszowi śmiertelną dawkę botoksu :polew: :polew: :polew:

ciekawe kto tą butelke rzucił chyba wihajster :polew::tongue4:

Jaką butelkę ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Najlepsze z tej walki to utworek z wejścia Adamka

za***isty :good:

Opublikowano

Gala bez Gołoty by się nie odbyła i musieli powiedzieć że nagle się pokłócili i muszą walczyć ze sobą :polew: :polew: :polew:A rencista Gołota jak płacą w $$$$ to nie odmawia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ciekawe kto tą butelke rzucił chyba wihajster :polew::tongue4:

Dokładnie. Pisałem wcześniej, że Andrew dostał kropka.

Aż z wrażenia mu szczęka wypadła.

Opublikowano

podczas ostatniej rundy ktoś z widzów rzucił butelkę na ring

Opublikowano

podczas ostatniej rundy ktoś z widzów rzucił butelkę na ring

Zamiast ręcznika :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

podczas ostatniej rundy ktoś z widzów rzucił butelkę na ring

Zamiast ręcznika :polew: :polew: :polew:

butelka byla zawinieta w recznik - taka aluzja :polew: :polew:

Opublikowano

podczas ostatniej rundy ktoś z widzów rzucił butelkę na ring

Zamiast ręcznika :polew: :polew: :polew:

To właściciel "słoneczka". Wkurwił się, bo teraz miały iść najdroższe reklamy.

Wiem, że to niewiarygodne, ale on ciągle wierzył w 12 rund :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.