Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podróbka iPhone.. co o tym myslicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :hi:

Zmienił bym żonie telefon bo jej Nokia zaczyna świrowac :decayed:

Co myślicie o podróbkach iPhone ?

http://www.allegro.pl/item776193551_sciphone_i9_3g_2x_sim_3_2_java_polskie_menu.html

Ma ktoś ? Jakieś opinie ? Warto ?

:)

Opublikowano

Ragga ja to mysle ze to tyle warte co Dalco w CarAudio :gwizdanie:

Opublikowano

to lepiej już jej kup myphone'a z telewizorem :P

Opublikowano
  • Autor

Ragga ja to mysle ze to tyle warte co Dalco w CarAudio :gwizdanie:

No dobra..ale dla kobiety :naughty:

Ma to jakieś funkcyje fajne ? :cool1:

to lepiej już jej kup myphone'a z telewizorem :P

Moja Żona i tak by z tego nie korzystała :decayed:

Coś co ma duży wyświetlacz, przeglądarkę zdjęc, radio i jakieś tam mp3/4 :P

Opublikowano

czytalem kiedys obszerny dlugodyst. test komorek na zachodnim portalu. ori vs. podrobki z chin. jak tylko podroba nie odmowila posluszenstwa przez pierwsze kilka dni :naughty: - dzialała zaskakujaco dlugo. mialy tez o wiele wiecej funkcji niz ori za duzo nizsza cene. jak ma gwarancje - mozna sprobowac.

Opublikowano

A idź pan ...... :polew: Rozumiem, że ten post to żart :tongue4: hehehe - nie bierz takiego szmelcu, dołóż 100pln i kup coś mniej orientalnego :naughty:

Albo jak pisze endriuu sobie spraw - chociaż jak się spieprzy, to nie będzie szkoda go trzepnąć o ścianę :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie no serio mówię :decayed:

Mnie to nie potrzebne mam E63 i mi styknie..mam jeszcze LG Ku990, ale Żona nie chce LG ..wybredna bestyjka.

Kurna uraczył bym ją tą chiną ( z zajebistej ciekawości )..i tak jak mówi Jędruś...jak na gwarancji to można poryzykowac :naughty::decayed:

Opublikowano

Ragga, jedną kwestią gwarancja, drugą jej przestrzeganie przez sprzedawcę.

Jeśli produkt sprzedaje jakiś sensowny sklep (w co wątpię, bo mam wrażenie, że te szanujące się raczej nie rozszerzają swych ofert o "Dzing, Dziang, Dziong") to ewentualnie można jeszcze próbować. Natomiast, jeśli sprzedawcą jest Krzyś067795949949 bądź też inny Xmaczo12345 to raczej bym nie spodziewał się egzekucji takiej gwarancji, nawet jeśli optymistycznie zakładamy, że ona w ogóle jest dawana :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Słuszna uwaga.

Jak na razie podchodzę sceptycznie bo zdania nt. tych telefonów są różne. Jest jeszcze inna kwestia..skąd wziąc oprogramowanie do tego badziewia ..wrzucanie dzwonków i tapet mnie nie kręci :decayed:

Opublikowano

Miałem kilka Maofonów w ręku,

nie do przyjęcia są niektóre plastikowe elementy rodem z odpustowej zabawki ze straganu w PRL-u,

czasem to bezczelnie widać,

szanujmy nasze damy :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.