Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFF] Moja Audi'ówka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak czytam i czytam o tych różnych modyfikacjach które przeprowadzali koledzy z klubu i czasami to śmiać mi się chce :polew:

Moja A4 jest seryjna:

1) Elektryka :good:

2) Klimatronik :good:

3) Welurek :good:

4) Skórzana kierownica :good:

5) Alumki 16" :good:

6) ASR :mysli::good:

Nic specjalnego z wyposażenia ale jak byście ją zobaczyli to szkoda by i wam się zrobiło cokolwiek zmieniać bo wszystko cyka jak ta lala :> i przyjemność z jazdy jest jak cholera :evil:

Jedyną rzeczą jaką zmieniłem to radio i przednie głośniki. No i w przyszłym tygodniu założę subuffer Pioneer. A i jeszcze szukam chromowanych obwódek na zegary i mam pytanie w związku z tym. Czy będzie możliwość założenia ich???????? :) żeby tam nic nie rozpier....niczyć :mysli:

Kilka zdjęć

http://deltorro.wrzuta.pl/obraz/2kfow9TxQx4/audi3

http://deltorro.wrzuta.pl/obraz/7EFCu2KBdJ8/audi5

http://deltorro.wrzuta.pl/obraz/6ZjTXaoGmPU/audi6

http://deltorro.wrzuta.pl/obraz/1iecQZNK0JQ/audi7

Opublikowano

Nic specjalnego z wyposażenia ale jak byście ją zobaczyli to szkoda by i wam się zrobiło cokolwiek zmieniać bo wszystko cyka jak ta lala :> i przyjemność z jazdy jest jak cholera

bardzo chetnie ja zobaczymy :cool1:

Opublikowano

Zapodaj fotki bo opis to nie wszystko w tym dziale :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zapodaj fotki bo opis to nie wszystko w tym dziale :naughty:

Cierpliwość jest cnotą :naughty: fotki będą będą

Opublikowano

6) ASP :mysli::good:

A co to? :mysli:

Opublikowano

gdzie ta obiecana cnota :decayed:

Opublikowano

6) ASP :mysli::good:

A co to? :mysli:

Akademia Sztuk Pięknych :kox:

Opublikowano

A i jeszcze szukam chromowanych obwódek na zegary i mam pytanie w związku z tym. Czy będzie możliwość założenia ich???????? :) żeby tam nic nie rozpier....niczyć :mysli:

Nie będzie z tym problemu :wink4: Pochwal się fotkami sąsiedzie zza miedzy :decayed:

Opublikowano

fajne zdjecia :cool1::polew:

Opublikowano
  • Autor

6) ASP :mysli::good:

A co to? :mysli:

Upss.... Sorki ASR Literki mi się pomyliły, wiecie zamiast do szkoły to do baru się chodziło :decayed: i takie są efekty[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 11:42_________________________________________________Kilka zdjęć

http://deltorro.wrzuta.pl/obraz/7eXS4WM6sl4/audi_3

http://deltorro.wrzuta.pl/obraz/4TTnKV8YIc2/audi_2

http://deltorro.wrzuta.pl/obraz/1m1hsI6TT2q/audi_1

http://deltorro.wrzuta.pl/obraz/96TzPzkgB7Q/p271009_15.28

http://deltorro.wrzuta.pl/obraz/2MPCpjA77xo/p271009_15.30

http://deltorro.wrzuta.pl/obraz/20rzQSnaOH8/p271009_17.37

czekam na opinie zarówno te złe jak i dobre ;)

[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 17:55_________________________________________________

A i jeszcze szukam chromowanych obwódek na zegary i mam pytanie w związku z tym. Czy będzie możliwość założenia ich???????? :) żeby tam nic nie rozpier....niczyć :mysli:

Nie będzie z tym problemu :wink4: Pochwal się fotkami sąsiedzie zza miedzy :decayed:

Słuchaj a z tymi ramkami to dużo zachodu będzie?? Wymieniałeś je może???
Opublikowano

Fotki wstaw w 1 poście :wink4:

Opublikowano

Ładna seria ale jak dla mnie jeden minus - wychodząc z supermarketu mógłbym nie znaleźć swojego samochodu :decayed:

Opublikowano

Ładna seria ale jak dla mnie jeden minus - wychodząc z supermarketu mógłbym nie znaleźć swojego samochodu :decayed:

Macku rozwiń swoje zdanie aby innym wytłumaczyć o co chodzi :naughty:

:decayed:

Opublikowano

Paweł :polew:

Chodzi o to, że A4-czwórek jeździ obecnie więcej niż seicento i fajnie jest wprowadzić jakąś zmianę wizualną żeby nasz samochód się wyróżniał na przysklepowym parkingu, no chyba, że ktoś zawsze pamięta gdzie postawił swój wóz :decayed:

Więc kolego kamil nie śmiej się z modów innych użytkowników tego forum, bo oni robią to dlatego, że już bynajmniej raz pomylili swój samochód z czyimś na parkingu

Opublikowano

Paweł :polew:

Chodzi o to, że A4-czwórek jeździ obecnie więcej niż seicento i fajnie jest wprowadzić jakąś zmianę wizualną żeby nasz samochód się wyróżniał na przysklepowym parkingu, no chyba, że ktoś zawsze pamięta gdzie postawił swój wóz :decayed:

Więc kolego kamil nie śmiej się z modów innych użytkowników tego forum, bo oni robią to dlatego, że już bynajmniej raz pomylili swój samochód z czyimś na parkingu

To była wyczerpująca wypowiedź uświadamiająca młodym użytkownikom forum dlaczego nie warto jeździć serią :decayed: :decayed: :decayed:

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki koledzy za podpowiedz. No zobaczymy jak z tymi przeróbkami będzie. Narazie muszę wymienić rozrząd. Może ktoś mi jakieś wskazówki cenne podsunie, w co warto zainwestować itp.... a może ktoś z miejscowych zna dobry warsztat w Łukowie lub okolicach. notworthy No i te chromowane ramki mnie dalej trapią, czy ten licznik da się rozebrać zeby nic nie rozjeb....ć i kłopotów nie mieć potem???? wallbash Robił ktoś z was to już???? confused4

Opublikowano

Robił ktoś z was to już????

ja robiłem sam w garażu u siebie w domu :wink4: także jak chcesz masz rzut beretem :naughty:

a wedytuj pierwszego posta i przenieś tam foty (jak już koledzy wcześniej zauważyli)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.