Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakie ucho holownicze


zozolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zapytać czy może ktoś się orientuje jaki gwint powinno mieć ocho/oczko holownicze do A4 B6 2003r.

Chodzi mi o to czy prawy czy lewy i jego wielkość, pytam bo nie chciałem dać zarobić serwisowi i kupiłem na allegro dorabiane i niestety nie pasi.

Pozdrawiam Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez ostatnio kupowałem ten hak tylko ja miałem wybor z całego pudła(30szt) od vw skody seata i audi i wybor był ciężki bo pasowały i lewy i prawy gwint szeroki i drobny,jak sie zdecydowałem na lewy gwint juz go miałem zabierac ale dokreciłem na maxa i przeskoczył i wtedy wziołem drobny prawy dokreciłem ze za soki poszły i było ok lekko sie wykreca i wkreca jak i tez te inne :decayed:

oto on

5wu1r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

... i wybor był ciężki bo pasowały i lewy i prawy gwint szeroki i drobny ...

Hmmm to może w otworze w którym wkręca się zaczep holowniczy wogule gwintu nie masz skoro wktęcały się śruby z lewym i prawym gwintem :mysli::polew:

____________________

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez ostatnio kupowałem ten hak tylko ja miałem wybor z całego pudła(30szt) od vw skody seata i audi i wybor był ciężki bo pasowały i lewy i prawy gwint szeroki i drobny,jak sie zdecydowałem na lewy gwint juz go miałem zabierac ale dokreciłem na maxa i przeskoczył i wtedy wziołem drobny prawy dokreciłem ze za soki poszły i było ok lekko sie wykreca i wkreca jak i tez te inne :decayed:

oto on

5wu1r.jpg

Rozłożyłęś mnie :polew: jak może pasować lewy i prawy gwint?? :shocked: ale dobra ważne, ze masz. Byleby tylko przy holowaniu ten co cie będzie holował nie dostał tym uchem i tym prawym gwintem w dzban (czyt. łepetyna) jak to ucho puści przy szarpnięciu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a czy orientujecie się czy te ucha są dostępne jako zamienniki? Mi krzyknęli 90 zł w ASO no i zanim wydam szukam jeszcze alternatywy. aha tylko ja pytam do modelu B7 r.2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem u TEGO użytkownika i pasuje idealnie. Wprawdzie kupowałem do B6, ale do B7 myślę, że też zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...