Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum


zbychzz

Rekomendowane odpowiedzi

ja nikogo nie obrazam ,jak widac prostactwo nie umie trzymac jezyka za zebami

tego nie bede komentowal bo chyba do mnie piales,czyt.ze zrozumieniem wiadomo ze turbiny mozna nie poznac w 100proc jezeli byla regenerowana,aczkolwiek twoja nosila ewidentne tego slady...mysle ze po czasie sam to zauwazyles albo ktos ci to uswiadomil.....i nagle pojawila sie opcja wiekszej mocy i no coz trzeba sie bylo pozbyc tej(na reke)........wystarczy kulturalnie podchodzic do sprawy i byc wporzadku.....z forum zaczelo sie robic nie kontrolowane allegro(jezeli sie nie znamy nie jezdzimy razem na spoty itd.nie musimy byc wobec siebie uczciwi)takim zachowaniem psujemy opinie innym tym ktorzy sa naprawde wporzadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sorry wprowadziłeś Zbycha w błąd.

Teraz przydało by się uderzyc w skruchę i oddac pieniążki :hi:

...ano właśnie i wyjdziesz z tego z twarzą.... Ból jedynie taki że tej suszarki na tym forum już nie opędzlujesz, a na pewno nie za tą kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie ile koles chce za uzywkę http://www.allegro.pl/item797467334_turbina_turbosprezarka_1_9_tdi_131km_awx_skoda.html#gallery

no szok tyle kasy nie wiem o co chodzi zaraz jeszcze poszukam jakies najtanszej

piotrek jak masz gwarancje to wyslij chlopakowi albo niech kolega ją wystawi na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie ile koles chce za uzywkę http://www.allegro.pl/item797467334_turbina_turbosprezarka_1_9_tdi_131km_awx_skoda.html#gallery

no szok tyle kasy nie wiem o co chodzi zaraz jeszcze poszukam jakies najtanszej

piotrek jak masz gwarancje to wyslij chlopakowi albo niech kolega ją wystawi na allegro

nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale w tym ogłoszeniu jest napisane jedno magiczne słowo : nieregenerowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie ile koles chce za uzywkę http://www.allegro.pl/item797467334_turbina_turbosprezarka_1_9_tdi_131km_awx_skoda.html#gallery

no szok tyle kasy nie wiem o co chodzi zaraz jeszcze poszukam jakies najtanszej

piotrek jak masz gwarancje to wyslij chlopakowi albo niech kolega ją wystawi na allegro

ale powiedz co ty teraz pokazujesz?ceny na allegro sa rozne,taka turbina moze byc za 600zl do nawet 1500 za uzywke to zalezy tylko od kolesia ktory ja wystawia,tak samo mozesz kupic nowa za 1600zl oraz nowa za 2500zl ceny sa bardzo rozbiezne.....na allegro takich turbin jest troche dlatego nawet jesli kolega ja wystawi to moze ja miesiacami sprzedawac,a to raczej go nie zadowala,jakby turbiny sie tak szybko sprzedawaly to piotrek98 sam by ja wystawil na allegro a nie na forum...(lub wystawil na allegro ale niestety nikt sie nie zainteresowal),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ludzie nie mają honoru. Dawniej honor to była podstawa, ale to chyba trezba mieć w genach. Można i nie być zamożnym człowiekiem, ale ja bym np. nigdy sobie nie pozwolił, aby ktoś czuł się pokrzywdzony z mojej zamierzonej/niezamierzonej winy. :kwasny:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ludzie nie mają honoru. Dawniej honor to była podstawa, ale to chyba trezba mieć w genach. Można i nie być zamożnym człowiekiem, ale ja bym np. nigdy sobie nie pozwolił, aby ktoś czuł się pokrzywdzony z mojej zamierzonej/niezamierzonej winy. :kwasny:.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzo-Dzo napisałeś to chyba na 2 stronie

cytuje:

piotrku a swoją drogą jezeli masz jakąs karte gwarancyjną czy jakis paragon to wypadalo by ją dać kupującemu aby spal spokojnie bo z tego co wiem ona byla na gwarancji

A to jest wiadomość od sprzedającego

cytuje:

« Wysłane do: zbychzz : 04 Październik 2009, 15:27 »

Zbyszek bylo tak ja ci mowilem wtedy przez tel ,przyjechal znajomy z niemiec mial 4szt i wzialem od niego jedna.pojezdzilem chwile(miedzy innymi bylem u Witka i w rozmowie doszlismy do wniosku ze awx na wieksza moc jest za mala) i postanowilem sprzedac.

Więc wydaje mi się że nie ma żadnej gwarancji,bo niby co kumpel przyjedzie z rajchu i powie panowie to jest nówka sztuka :>

I CO MAMY NASTĘPNE KŁAMSTWO :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze myślę to wygląda tak czujesz się zbycho oszukany bo okazuje sie ze turbo było regenerowane wiec piotrek tez został oszukany bo kupił je jako nowe ciężka sprawa

kurde Piotruś naprawdę się chwalił tym turbo a tu zooonk wymienił je na BRD a nie że to było złe

powinniście gadać razem bo pisać to można i można i nic to nie da po za niesmakiem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze myślę to wygląda tak czujesz się zbycho oszukany bo okazuje sie ze turbo było regenerowane wiec piotrek tez został oszukany bo kupił je jako nowe ciężka sprawa

kurde Piotruś naprawdę się chwalił tym turbo a tu zooonk wymienił je na BRD a nie że to było złe

powinniście gadać razem bo pisać to można i można i nic to nie da po za niesmakiem :confused4:

No i co z tego się, że chwalił, był świadomy czy nie? Cwaniak i tyle, bo jakby mu zależało na tym żeby ugodowo sprawę załatwić to by może i sam zaproponował zwrot choćby części (powiedzmy dwie stówki) pieniążków żeby zbychzz nie czuł niesmaku.

Podejrzewam, że wszyscy, którzy udzielają się w tym wątku negocjowali przy czy po kupnie po to właśnie żeby czuć większą satysfakcję po transakcji. Ale to tak apropo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze myślę to wygląda tak czujesz się zbycho oszukany bo okazuje sie ze turbo było regenerowane wiec piotrek tez został oszukany bo kupił je jako nowe ciężka sprawa

kurde Piotruś naprawdę się chwalił tym turbo a tu zooonk wymienił je na BRD a nie że to było złe

powinniście gadać razem bo pisać to można i można i nic to nie da po za niesmakiem :confused4:

kolego przeczytaj dokładnie całą historię opisaną przez Zbyszka, próbował usilnie załatwić polubownie sprawę ale kolo ma to w doopie :kwasny:

HUGO, proponuję dla takich gości stworzyć osobny kolor OSZUST :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie skoro byla z raichu hmm to turbina moze byc uzywana tylko teraz powiedzicie mi czy w raichu regenerują turbiny ?

kolego co zostales podobno pokrzywdzony jak ona wygladała po jezeli piotrek jedzis pare kilolmetów to turbina powinna wygladac jak nowa masz jakies foty ? czy wsadzales jją w końcu ?

p.s nie powinnismy obrazac zadnego z chlopakó bo to jest jak blucie sobie w twrza a oszust to juz troche za duzo napisane nie podoba mi sie podejscie do sprawy tej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie skoro byla z raichu hmm to turbina moze byc uzywana tylko teraz powiedzicie mi czy w raichu regenerują turbiny ?

kolego co zostales podobno pokrzywdzony jak ona wygladała po jezeli piotrek jedzis pare kilolmetów to turbina powinna wygladac jak nowa masz jakies foty ? czy wsadzales jją w końcu ?

p.s nie powinnismy obrazac zadnego z chlopakó bo to jest jak blucie sobie w twrza a oszust to juz troche za duzo napisane nie podoba mi sie podejscie do sprawy tej

Rozumię, że jesteś kolegą Piotrek98igo - wiem że chciałbyś swojego koleszkę bronić ale tu wystarczy przeczytać całą historię mail'ową i będzie wiadomo o co chodzi. Ta propozycja z zakładaniem jej do samochodu jest co najmniej żałosna - zauważ że chodzi tu o to że ta turbina była regenerowana ! Przez jej montaż w samochodzie stanie się nieregenerowaną czy jak ?

Jeżeli piszesz że nie jest oszustem to jak go nazwać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dogadaliscie sie wedlug mnie . a szkoda jezeli piotrek nie chce jej przyjac to ją opier.. na allegro i juz

jak by to byla brd to bym ją wzial od ciebie i koniec sprawy i by byla nie potrzebna glupia rozmowa na forum

sluchaj takich nie domowien jest pelno - mysle ze sie napewno dogadacie bo jak piotrka znam to recze za niego ze napewno nikogo niechcial oszukać :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dogadaliscie sie wedlug mnie . a szkoda jezeli piotrek nie chce jej przyjac to ją opier.. na allegro i juz

jak by to byla brd to bym ją wzial od ciebie i koniec sprawy i by byla nie potrzebna glupia rozmowa na forum

sluchaj takich nie domowien jest pelno - mysle ze sie napewno dogadacie bo jak piotrka znam to recze za niego ze napewno nikogo niechcial oszukać :no:

To nie jest nie domówienie - to jest oszustwo.

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale jak próbowałem z nim się dogadać to po prostu przestał odpowiadać - i jak z tym dzieciakiem się dogadać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie ( z tego co czytam ) sprzedający coś pokręcił, ale skoro się upiera że taką świetna turbinę sprzedał to powinien ja przyjąć z powrotem i oddać kasę. Bo dlaczego by nie ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...