Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Analiza G62


83piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj dostalem moj kabel Vag (allegro) wraz z softem Vag-com 311.2. Auto to 1.6b AHL 99 101km. Problem - auto za duzo pali. Podejrzana sonda i czujnik G62. Sonda wg mnie chodzi ok, pracuje szybko w zakresie - 0.2 - 0.8 V na jalowym. Za cholere nie rozkminic gdzie znalezc wartosc G62 czyli temperatury podawanej do Ecu. W bloku pierwszym jest polem Temp plynu i na nagrzanym pokazuje mi 90stopni. Ale martwi mnie blok 05 w 01 Engine. W polu 3 i 4 w tym bloku sa 2 pozycje dotyczace temperatury, z tym ze 3 pozycja pokazuje 90 st a czwarta ok 60stopni. Moze ktos mi pomoze, bo musze miec pewnosc..........[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 10:19_________________________________________________No i sam znalazlem rozwiazanie. Rano podlaczylem kabel. W bloku 1 pokazywal temp 7 st, w bloku 5 w polach 3 i 4 tez pokazywal ok 7 stopni. Nastepnie odpialem wtyczke od tego 4-pinowego czujnika temperatury, tak aby eku stracil sygnal. W bloku 1 oraz 5-ym w pozycji 3 zamiast 7 pojawila sie temperatura 30stopni- czyli eku przyjal nastawy awaryjne. Tak wiec juz wiem, ktore pola odpowiadaja za G62. Choc nadal nie mam pojecia co to wskazanie jest w 5ym bloku w poz 4, to juz wiem, kt odpowiadaja za G62 i wydaje sie ze wszystko jest ok co do temp silnika. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być czujnik temperatury w kolektorze ssącym.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...