Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Słabe grzanie na wolnych obrotach


skrzyna

Rekomendowane odpowiedzi

ja tak miałem przy uszkodzonej uszczelce pod głowicą,ale pewnie u ciebie to zapchana nagrzewnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki sam problem i płukanie nagrzewnicy i całego układu rozwiązało problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem :/ Czy mogł mi ktoś powiedzić jak przeplukac nagrzewnica? I wymienic caly płyn? Przed Swiętamy wymieniłem nagrzewnicą i na początku było wszystko ok, oprocz tego że płyn mi uciekał. Problem był w tym że tam gdzie wchodzą rury do nagrzewnice. Kupiłem taki płyn przeciw wycieki i proble rozwiązany :) Ale teraz mi sie wydaje że ten płyn zapcha nagrzewnicą i chciał bym go wymienic. 2 razy do tej poory probowali zrobić to ale 2 razy nie wyciekło więcej niż 2,5 litra a cały system jest 7 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby spuścić cały płyn z układu musisz wyciągnąć termostat.Dobrze jest przepłukać układ wodą a dopiero potem wlać nowy płyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby spuścić cały płyn z układu musisz wyciągnąć termostat.Dobrze jest przepłukać układ wodą a dopiero potem wlać nowy płyn.

a trudno jest się dostać do termostatu? I tak nie więcej ile kosztuje wymiana płynu z przplukania? Ja własnie chce że by przepłukać układ a nawet jesli trzeba to z jeszcze coś oprócz wodę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak staniesz przed maską to po prawej stronie od dołu chłodnicy idzie wąż do bloku silnika i właśnie tam, jak zdejmiesz tego węża od strony bloku jest termostat.Żaden problem aby go wyciągnąć. Szczegółowy opis jak postępować dalej masz w wątku " [b5 ADR] Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...