Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 z USA - lampy


clericgrammaton

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnosnie lamp przednich i tylnych...otoz wlasnie plynie moja B5 z USA i z tego co wiem to musze wymienic lampy przednie i tylne(kierunki swieca na czerwono). Moje pytanie jest nastepujace czy uchwyty na lampy z mojej a4 beda pasowac do lamp z atestem europejskim? czy trzeba cos kombinowac i zmieniac czy wystarczy kupic lampy na allegro i je poprostu podmienic na europejskie? z gory dzieki za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie pasować ale zastanawia mnie po co chcesz zmieniać lampy przednie?? tylne rozumiem ale z drugiej strony to ja i tak bym ich nie zmieniał bo wyglądają bardziej kozacko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie lampy w USA swieca symetrycznie a w Polsce wymagane jest aby swiecily asymetrycznie...inaczej nie przejdzie przegladu, podobnie jest z lampami z tylu bo kierunki swieca na czerwono a wymaga sie aby swiecily na pomaranczowo...z ustawami nie wygrasz...niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam B6 z USA - tylne lampy były od początku ok - kierunki świeciły na pomarańczowo. Natomiast przednich nie zmieniałem - prawy reflektor delikatnie świeci tak _/ i gościu na przeglądzie powiedział, że jeszcze jest to dopuszczalne, natomiast musiałem postojówki przerobić - szły 2 wiązki do kierunków 1-sza kierunki, 2-ga postojówki (są tam żarówki dwuwłóknowe). Trzeba było nawiercać dodatkowy otwór i wsadzić oprawkę z żarówką 5W (chyba) aby robiła za postojówkę i oczywiście przepąć jedna wiązkę z kierunku do owej żarówki. Dopiero wtedy przeszło mi badania tech. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...