Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wytrzymałeś w tym smrodzie kręcąc filmiki? :decayed:

Jakim smrodzie? WTF? :decayed:

Opublikowano

Tam gdzie jeździłeś w Grudziądzu prawie zawsze wali jak z wysypiska śmieci :)

Opublikowano
  • Autor

Tam gdzie jeździłeś w Grudziądzu prawie zawsze wali jak z wysypiska śmieci :)

Aaa śmierdzące rondo... heh. Tam gdzie jeździłem akurat smród nie dochodził. Nieźle rozpoznałeś miejscówę. Bywasz w Grudziądzu?

Opublikowano

w Grudziądzu jestem raz w tygodniu i jakoś nigdy nie czułem

Opublikowano

andegrand, nie byłeś konkretnie w tym miejscu ;)

Thom4s, ponad 5 lat mieszkałem w Grudziądzu, na początku kwietnia przeprowadzka była :wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Tomcio co tu taka sza :gwizdanie:

Zaaklimatyzowala sie juz na holenderskich drogach ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siema

Mam pytanie.

Te 270 kucy masz na ori tłokach i korbach?

Ja bym coś z moim 1.8T porobił.

Napisz mi na PW co dokładnie masz porobione jesli coś wiecej niż w opisie

I co za sprzeglo i kolo zamachowe masz u Siebie???

Pozdro

Łuki :hi:

Opublikowano

setup masz dokladnie opisany w pierwszym temacie, naped seria, bo to tiptronic.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, silnik seria, zmieniony "tylko" osprzęt i mapa silnika. Jak chcesz dowiedzieć się czegoś więcej to pisz na PW.

Tomcio co tu taka sza :gwizdanie:

Zaaklimatyzowala sie juz na holenderskich drogach ?

Tak zaaklimatyzowała się, szczególnie na holenderskich autostradach. Mandaty tu srogie, więc nie ma co szaleć. Ostatnio dostałem €50 za przekroczenie o 13km/h. :chytry:

Opublikowano

Spoko jak cos to bede pisał.

:) Dzięki A pytam bo czytałem, zalecają do 250KM na serii. A sprzęgło też seria? I ile masz do setki teraz???:cool1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak jak Fly pisał wcześniej mam automat, więc seria. Zmianę korb i tłoków zaleca się powyżej 300KM. Do setki nie mierzyłem, ale jest dużo szybszy niż seria. Na pewno dużo lepiej się zbiera niż 3.0 V6.[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 21:38_________________________________________________Dzisiaj komuś bardzo spodobał się mój spojler z klapy, do tego stopnia, że go sobie wyrwał. Jak widać w Holandii też kradną.

cimg4638.jpg

cimg4639.jpg

Najgorsze jest to, że zostały resztki kleju, które nie chcą zejsć. Macie jakiś pomysł jak to usunąć, bez uszkodzenia lakieru?? :mysli:

Opublikowano

benzyna ekstrakcyjna moze pomoze

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję, bo twarde to jest dosyć, a denaturat albo spirytus?

Opublikowano

ja pier.... :facepalm::wallbash: szkoda bo miales ja ori...

Opublikowano
  • Autor

ja pier.... :facepalm::wallbash: szkoda bo miales ja ori...

No dokładnie, ori. Udało mi się go kupić za 350zł, cena w ASO 1400pln. :kwasny: Są jakieś dobrej jakości zamienniki?

Opublikowano

jaki to był klej? taki jak do wklejania szyb? najlepiej wyciąć ile się da żyletką a potem usuwać resztę pozostałości, podpytaj w warsztacie montażu szyb, może coś podpowiedzą

Opublikowano
  • Autor

Tak to był klej do szyb. Jutro biorę coś ostrego i to grube zetnę, a resztę się zobaczy.

Opublikowano

U mnie nic nie pomogło, musiałem to żyletką robić. Tylko mi się ten spoiler odkleił, więc nie zwracałem aż takiej uwagi na ryski, bo od razu spoilerek był przyklejany na nowo. A może spróbuj żyłką to ścinać po kawałku, lakieru tak nie porysujesz jak żyletką.

Opublikowano
  • Autor

Jutro popróbuję i dam znać jakie będą efekty. Mimo wszystko trochę się wkoorwiłem, bo nie spodziewałem się czegoś takiego tutaj.

Opublikowano

tylko i wylącznie guma na wiertarke firmy m3 do usuwania kleju montazowego a pozniej pasta polerska tylko z rozwagą;) popytaj o ta gume w sklepie z lakierami....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.